Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Vettetek már olyan...

Anyukák! Vettetek már olyan ruhát gyermeketeknek ami méretre még éppen jó volt, majdnemhogy kicsi, csak mert tetszett?

Figyelt kérdés
Én most ezt tettem.
2014. aug. 24. 13:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem.

Mi értelme? Csak mert jól néz ki? És akkor otthon a szekrényben nézegetném, hogy hú de jól néz ki, csak a gyerek nem tudja hordani, mert éppen kicsi rá...

Szóval nem, ennek nem láttam és nem is látom értelmét.

Ha valami tetszik, akkor nézek nagyobb méretben és akkor még tudja is hordani a gyerek.

De ettől te még úgy csinálod, ahogy akarod.:)

2014. aug. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

igen, de nem azert mert tetszett, hanem mert egeto szukseg volt ra es sajnos a kisarosi uzletekben, ahol lakunk egyaltalan nem volt. bababizomanyiban talaltam ez az egy db-ot. ott meg ninxs meretvalasztek...

amugy ilyet nem veszek. eleg tudatosan casarolok a babamnak is. megtanultam h se tul nayot se tul kicsit nem erdemes venni

2014. aug. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nem
2014. aug. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Most ismét megpróbáltam a kislányomra a neki vásárolt dolgokat, éppen jók rá, pont az ő méretei, de máskor mindig nagyobbat szoktam venni mint az aktuális mérete, hogy sokáig jók legyenek rá.
2014. aug. 24. 14:42
 5/11 anonim ***** válasza:
volt ilyen,lesz is,de csak azért,mert van egy kisebb lányom is...Szóval ha a nagy egyszer sem hordja, a kicsi attól még fogja.Én egyébként az ő méretében veszek ruhákat,nem szoktam nagyobbakat vásárolni.
2014. aug. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Olyan volt, hogy azt hittem picit még nagy is lesz, de épp jó lett, olyan észrevétlenül nő a babám.
2014. aug. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nem, ha tetszik vmi azt nagyobb méretben veszem, ahol én szoktam vásárolni mindig van méretválaszték!
2014. aug. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én csak egy pólót vettem így, ami tetszett, és nem volt belőle nagyobb. Éppen jó volt a fiamra, már inkább az alsó határon, de úgy voltam vele, hogy úgyis csak két hónapig veszi fel, mert aztán vége a nyárnak, addig meg még jó lesz. De egyéb ruhákból nem vennék, ez kivétel volt (meg olcsó).
2014. aug. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyszer majdnem elgyengültem egy Elmo-s póló láttán,mert a lányom nagyon szerette,de mivel nagyobb hiszti lett volna belőle ha 1 hónap múlva már nem megy rá,így ott hagytam.
2014. aug. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Éppenhogy jókat en is szoktam venni, ha nagyon megtetszik. Amúgy sem adnék ra olyan ruhát, ami 1-2 számmal nagyobb, egy kisbabanak még elmegy de egy 6-7 éves kislány mar hülyén virít logós ruhákban. A másik ok meg az, hogy vékony lanyom van, ezert az egy számmal nagyobb ruha is lóg rajta, a pont jót meg egy darabig tudja hordani, mert széltében nem lesz szűk.
2014. aug. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!