Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti milyen nevet akartok adni...

Ti milyen nevet akartok adni a jövendőbeli gyerekeiteknek?

Figyelt kérdés
Mert én ha fiam lesz Artmiynak akarom elnevezni ez egy orosz név és nem tudom adható lesz-e ez a név magyarországon egy gyereknek szerintetek? 13L

2014. aug. 24. 22:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Annyit mondasz hogy orosz származású vagy, és máris adhatod.
2014. aug. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ha lányom lesz a Jázmin vagy a Zselyke nevet szeretném adni neki...

Ha fiam, akkor pedig Ármin, Zente, Barna vagy Kenéz :)

2014. aug. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Látom te sem vagy az egyszerű nevek híve ahogy én sem . Ja és ezt komolyan beveszik?
2014. aug. 24. 22:42
 4/15 anonim válasza:

Hát ha fiu lesz akkor: Jeremiás, Ágoston, Tivadar, Zsombor, Dávid vagy Máté

Ha lány akkor: Ágota, Felicia bár lány neveken nem nagyon gondolkodtam még

2014. aug. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Már van egy lányom (3 hónapos), ha a következő is lány lesz akkor az Abigél lesz a befutó. Ha fiú, akkor Ármin
2014. aug. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%

Hűha, úgy látom itt mindenki szereti a "különleges" neveket. Remélem, hogy a hasonlóan vállalkozó szelleműek miatt 10-20 év múlva ezek már nem lesznek olyan ritkák (vagy számomra kissé elrettentőek).

Nekem, ha fiú: Márk, Alex. Ha lány: Tímea.

Több néven még nem gondolkodtam.

2014. aug. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Vince, Vanda/Írisz (és már van egy Vivien)
2014. aug. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Van egy lányom Noémi, ha a következő kisfiú lesz akkor István, ha lány akkor még nem tudom.

Artmiy nevet csak akkor adhatod, ha orosz származású vagy és bizonyítani is tudod (tényleg azt gondoltad, hogy csak úgy azt mondod és el is hiszik?:D) vagy ha külföldön élsz. Ha nem akkor, kérvényezheted, hogy új névként jegyezzék be, de nem biztos hogy engedélyezik. Amúgy képzeld el hogy egy Kovács nevű ember lesz az apuka, akkor a fiad Kovács Artmiy lesz? kicsit fura nem?

2014. aug. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Már megszületett kislányom Effi Gerda, a valószínűleg pocaklakó Emma Gréta lesz.
2014. aug. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Lányak Kamilla, Izabella. Fiúnak Olivér. 16/L
2014. aug. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!