Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2-3 éves kisgyermekeknél -...

2-3 éves kisgyermekeknél - akik már nem a rácsos kiságyban alszanak - már a normál méretű paplant használjátok, vagy még a kiságyhoz valót? Párnát milyet használtok? Hol vettétek?

Figyelt kérdés

2014. aug. 27. 13:11
 1/10 anonim ***** válasza:
1,5 éves kislányomnak 140cm-es takarója van, kispárnával, ami inkább csak arra való, hogy a huzatot rá lehessen húzni, nincs magassága , de még ezt is kiveszi a feje alól éjjel... 3 éves lányunk most került át rendes nagy heverőre, így felnőtt méretű takarója van, ysk-ben vásárolt párnával, ami szintén nagyon vékony , de ő is lemászik róla :) viszont a hercegnős huzat miatt oda kell tenni :)
2014. aug. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nagyméretű, felnőtt paplant használok a kétévesemnek, a párnát ő abszolút nem szereti, mindig kiteszi, és egy plüss micimackó hasára fekszik. :)))
2014. aug. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én is nagy ágyban altatom már és most készülök venni neki normál méretű paplant. a 135*200-ast. A nagy ágyhoz jó, elfér, a kiságyba nem férne el.

Az ikeába nem vennék, mert nagyon egyedi a méret és akkor eléggé kötött hogy milyen huzat jó rá, ott meg nincs mesefigurás. Szerintem nem nagyon meleg paplant veszek, lehet csak nyárit, mert ha kitakarózik, akkor inkább vastagabb pizsi legyen rajta, meg meleg van nálunk.


Többiek ti milyen paplant vettetek? Télit, vagy nyárit? A baba paplanok sem túl vastagok ezért is gondoltam a nyári paplan + vastagabb pizsi kombinációra.

2014. aug. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Második vagyok: mi egészen konkrétan az ikea-ban vettünk huzatot. :) Téli paplant vettem, vékony pamut pizsivel használtuk. Nyáron váltunk nyári paplanra. Töménytelen mennyiségű gyerekmintás van az ikeában is, és szerintem nagyon szépek: [link]
2014. aug. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

120-70cm a paplan és egy kispárna van a feje alatt. Egy 140-70cm ágyban alszik, nem rácsos és nem is nagy ágy, gyerekágy. A paplant kaptuk, elég vastag, nem félek, hogy megfázna.

ILyen az ágy!

[link]

2014. aug. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A 4 éves kisfiam is IKEÁS leesésgátlós kiságyban alszik (160*70 cm), bőven jó neki még 2 év múlva is (hiszen most kb. 110 cm, az ágy meg 160), a takarója az ún. ovis méret: 140*70 kb és van hozzá az a nagyon nagyon lapos párna (olyan, mint a babaszettekben is volt, vékony réteg) kb. 30*40 cm.

Ovis ágyneműként lehet megvásárolni, illetve hozzá huzatokat is.

2014. aug. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kisfiam ket es fel eves kora ota alszik normal meretu paplannal es parnaval. Mi kulfoldon elunk ugyhogy gondolom nem segitek sokat ha leirom honnan vettuk. :) Viszont paplanbol a negy evszakosat vettuk ami nagyon jo. Ez olyan, hogy van egy vekonyabb paplan meg egy vastagabb amit ossze lehet a szeleinel gombolni. Nyaron a vekonyt hasznalod egymagaban, osszel meg tavasszal a vastagabbat, telen meg a vastagabbhoz hozzagombolod a vekonyat es igy jo meleg egyut. Tudom ajanlani.
2014. aug. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy évesen kapta a leesésgátlós ágyat. Akkor még az IKEÁ-s baba méretű takarója volt, ez 110x125 cm. Ez jó is volt 3 éves koráig, akkor azonban folyton kitakarózott, lerúgta, éjjel többször szólt, hogy takarjam be. Aztán a 3. születésnapjára kapott IKEá-s normál felnőtt méretű paplant. Na, azóta nincs ilyen gondunk, nem rúgja le, szeret vele aludni. Most 3,5 éves.
2014. aug. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
normál gyerektakaroja van 2 kispárnával egymás mellet.
2014. aug. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
milyen vastagságú paplant veszek pl az ikeás az pontosan melyik? Csak kiváncsi vagyok merre indulja én is :)
2014. aug. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!