Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tudtok a Jojo bújócskázós...

Elide kérdése:

Mit tudtok a Jojo bújócskázós nyusziról? Szeretnénk ilyet venni karácsonyra, de nem tudjuk, hogy normál vastagságú szőnyegre fel tud-e menni? Ha nem, nincs értelme megvenni. Hol a legolcsóbb?

Figyelt kérdés

#nyúl #jojó #bújócskázós
2013. dec. 9. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Nem kötekedés, de miért nem a szülei bújócskáznak a gyerekkel?
2013. dec. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Előző: dehogynem kötekedés. Honnan tudod, h nem bújócskáznak vele??
2013. dec. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó, igazad van...Láttam a reklámját, és nekem nagyon olyan "szülő helyettesítő" játéknak tűnt. Mint az a maci, aki 8 féle mesét tud magyarul, és úgy reklámozzák, hogy ő mondja a kislánynak az esti mesét(ennek a két játéknak a reklámját láttam valamelyik nap a tv-ben).
2013. dec. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kérem, hogy az válaszoljon, aki lényegi információval tud szolgálni a nyuszival kapcsolatban. (Gyermeknevelési tanácsokra nem vagyok rászorulva, de hogy megnyugtassam a kedélyeket: igen bújócskázunk is, és mesélünk, énekelünk, kenyeret sütünk, társasozunk, kirándulunk,stb., de magamat már nem tenném a fa alá :)
2013. dec. 10. 20:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor a kedves kérdező nem a Fenyő Miki...
2013. dec. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinek a privát ügye eldönteni, hogy ki mit vesz a gyerekének karácsonyra, és ki mekkora összeget szán rá. Nálunk nemcsak karácsonyi ajándékra kellett gondolni, hanem a szülinapra is, amit január 4-én ünnepel a kicsi fiam. Általában több kisebb dolgot vásárolunk neki, és egy nagyobb értékűt, ezúttal a Jojo nyuszira esett a választás. Most érkezett meg a miénk, kedves kérdező. A dobozán az van, hogy a legjobb hatás érdekében szilárd talajon vagy normál, rövid szálú szőnyegen célszerű használni. Mélyen süppedő, hosszú szálú szőnyegen nem használható.
2013. dec. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, így már bátrabban vásárolom meg én is:) Kellemes ünnepeket!
2013. dec. 12. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!