Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Dd step cipőben kivehető a...

Dd step cipőben kivehető a talpbetét, de honnan tudom nem-e kicsi vagy nagy, meddig érjen kb a gyerek lába ráállítva?

Figyelt kérdés
Valamelyik cipőboltban láttam egy olyan talpbetétes dd step cipőt amiben van egy piros vonal, na ha az alatt van gondolom nagy vagy ilyesmi célzattal van. Akkor nem vettem meg azt a cipőt, így nagyon nem is figyeltem, de most néztem a dd step cipőket és így hogy ki lehet venni a talpbetétet kiváncsi lennék nagyjából mennyi hely legyen a lábujj és a talpbetét vége között.
2014. szept. 1. 14:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi most vettünk. A talpbetéten van mérce is, arra is ráállíthatod a gyerkőcöt, de nekünk az eladó csaj segített, ismerősünk is, szóval megbíztam benne, a talpbetéten még kb. 1 cm üres hely volt a gyerek lábától,érezhető kívülről is, ha megnyomod az orr részénél, csak mindenképp álljon rá a gyerek, mert előrébb csúszik a lába.
2014. szept. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!