Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves kisfiúnak, aki nagyon...

4 éves kisfiúnak, aki nagyon szeret építkezni ez jó ajándék lenne? Ismeri valaki?

Figyelt kérdés
[link]
2014. szept. 6. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Én nem ismerem, de jónak tűnik.

Amúgy lego, duplo? A neten olcsóbb, mint a boltokban.

2014. szept. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
legoja van,nagyon szereti,nagyon sokáig elvan vele.Ezért gondoltam idén karácsonyra ezt...
2014. szept. 6. 14:38
 3/9 anonim ***** válasza:

Geomag?

Amúgy én is szeretem az építőjátékokat, ez egyelőre nem fogott meg.

2014. szept. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
olyan van anyuméknál,az egyenlőre nem fogta meg, szerintem még nehéz neki,nem könnyű mindig a mágnessel boldogulni...
2014. szept. 6. 16:54
 5/9 anonim ***** válasza:

mondjuk ezt 5 éves kortól ajánlják, de ez szeritnem elég jó fejlesztő játék lehet. Nem ismerem, de ha a fiam ennyi idős lesz ilyet tuti kap.

[link]

nem kimondottan építős, de mégis az :)

2014. szept. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ez is van anyuéknál,ez valóban nagyobbaknak való,a kép alapján még nehéz építkezni,hiszen síkból térbe kell áttenni a dolgokat.Amúgy felnőtteknek is jó játék:)
2014. szept. 6. 21:17
 7/9 anonim ***** válasza:

nem ez, de hasonló volt az ovinkban. az kisebbeknek lett kitalálva, nagyobb, tenyérnyi fadarabok voltak, kevésbé szépen bevágva mint ezek, és ott egyenes fára lehetett pakolni, tehát nem egymásba, de mégis hasonló volt.

nagyon szerették a fiúk, kevésbé volt pepecs, 20 perc alatt hatalmas várat vagy garázst építettek, de szerették, szöszöltek vele sokat :)

nekem 5 éves lesz a fiam és nagyon megtetszett, csak az ára miatt nem csapok le rá :D ahogy nézem, elég sok kell, hogy élevzhető legyen a játék, az már húzós. de ha ez nem tart issza, szerintem szuper :)

2014. szept. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszik, koszi az otletert, 2 csomagot ir, hogy mar eleg a jatszashoz akar testvereknek is. Bar tenyleg nem olcso, de vannak ennel dragabb es ertelmetlenebb jatekok
2014. szept. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen,nagyon drága...de van egy kisebb fiunk is,azt gondoltuk közösen megkapják karácsonyra,úgyis mindig együtt játszanak,vagy majd megkérdezzük a rokonságot ki vállalja be :P amúgy nagyon tetszik,mert akármit lehet belőle építeni,nem korlátozza be a gyereket!!
2014. szept. 7. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!