Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A köptetőt mikor kell abbahagyni?

A köptetőt mikor kell abbahagyni?

Figyelt kérdés
Mert az èn gyerekem már 3. hete beteg,2 antibiotikumkúràn vagyunk túl egy tüszős mandulagyulladás miatt. A köptetőt két hete kapja, egy hètig ambroxolt majd grintusst, most ambroxolt és grintusst. Még mindig köhögi fel a váladékot. Orra nem folyik. Mitévő legyek? Az orvos nem mondd semmit. Szerinte gyògyult.
2014. szept. 7. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Neharagudj meg hogy ezt írom de az ambroxol sztem a legcarabb köptető ami csak létezik!Legalábbis nekem egyik gyerekemnél sem ért semmit fölösleges pénzkidobás volt!

Jobban jársz sztem valami természetesebb gyógymoddal pl hagymatea vagy [link] de ha mégis vmi gyógyszertári kell akkor Fluimucil vagy ACC100.

2014. szept. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Oh,mi már ebben sajnos rutinosak vagyunk.Már nyugodtan abba hagyhatod,sajnos ez a köhögés még hetekig eltarthat.Vegyél neki a patikában Jutavit-Lándzsásútifű szirupot,ez gyógynövényes,és alkoholmentes (a többi lándzsás mind alkoholos) és még 1 hétig adhatsz 3-szor 5 milit/nap.
2014. szept. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajna ez hörghurut lett mellé egy újabb taknyos vìrus :((
2014. szept. 10. 22:20
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segìtségeteket! A lándzsás útifüves szirupot kipròbálom legközelebb, ha szüksèg lesz rá. Kaptunk prospánt és antibiòs orrcseppet, mert már az orra is ömlik.
2014. szept. 10. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!