Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ugató köhögésre köptetőt vagy...

Ugató köhögésre köptetőt vagy köhögéscsillapítót kell adni?

Figyelt kérdés

2013. szept. 4. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább csillapítani kellene, másrészt pedig orvoshoz kell vinni és az ad megfelelő gyógyszert.
2013. szept. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2013. szept. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ugató, száraz köhögést csillapítani kell addig míg hurutossá nem válik, akkor kell a köptető, hogy segítse a felszakadást.

de ugató köhögéssel mindenféleképpen vidd orvoshoz holnap

2013. szept. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Még nem beteg vagy lázas,de elkezdett hisztizni és akkor halottam hogy olyan hangot ad ami hasonlít az ugató köhögéshez. Amikor nem hisztizik nem csinálja!


Ez normális? Vagy beteg lesz? 3,5éves.

2013. szept. 4. 19:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet krupp is belőle, vagy allergia, vagy még valószínűleg egy sor más dolog. De lehet, hogy csak hergeli magát és ettől vannak légzésproblémái. Ha durvának hallod, vidd dokihoz, ha csak enyhe, átmeneti dolog, akkor ne, de én nem adnék neki így vaktában gyógyszert. Esetleg méz vagy kakukkfű nem árthat.
2013. szept. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!