Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kisfiúnak játék ház,...

2 éves kisfiúnak játék ház, garázs stb?

Figyelt kérdés
Kisfiammal voltunk vendégségben és nagyon megtetszettek neki az ott lévő kis házikók, farm stb. Ezeknek nem volt márkájuk, mert ebayen szerezte az apuka. Szeretnék neki én is venni valamit de nem ismerem őket, nem tudom hogyan keressem. Ami fontos hogy nyitósak legyenek az ajtók, ablakok. Gyönyörűek ezek a Sylvanian családi házikók, de bazi drágák és ezek inkább kislányoknak van nem?

2014. szept. 9. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Kédezd meg az apukát :)
2014. szept. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
sajnos már visszautaztak külföldre (nem magyar) akkor találkozunk csak ha újra jönnek jövő nyáron.
2014. szept. 9. 16:20
 3/9 anonim ***** válasza:

Playmobilnak is vannak hasonló játékai, de ez sem sokkal olcsóbb. Esetleg használtan is nézhetsz, lehet jókat kifogni. Ilyenre gondoltam én:

[link]

2014. szept. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Írj rá neten biztos tudsz hova írni neki. Vagy tényleg bögéssz facebook csoportokba vagy olxen.
2014. szept. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nézz körül pl. itt: [link]

Vannak használtan Sylvanian házak is, nem annyira horror áron.

2014. szept. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Vagy ezek:

[link]

[link]

2014. szept. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!!
2014. szept. 10. 10:59
 8/9 anonim ***** válasza:

Fisher Price házunk van.

Auchan saját márkás istállónk van, nagyon klassz.

Most tervezünk venni Hot Weelz-es garázst.

De érdemes körbenézned tescoban, auchanban, htáha látsz valami saját márkás olcsóságot.

2014. szept. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi az ötletes nagyon kedves tőled!!:-)
2014. szept. 10. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!