Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Üdv! World of Tanks probléma,...

Üdv! World of Tanks probléma, kidob a játék betöltéskor!?

Figyelt kérdés

Szeretnék játszani a játékkal, felraktam, elindítom, bejelentekezem, betölti a garázst, de nem teljesen vhol. a legénység betöltése körül kidob, minden hibaüzenet nélkül eltűnik.

Gép jellemzői: (bocs ha olyat írok, ami szükségtelen, nem értek hozzá):

-Oprendszer: Win XP professional

-Processzor: Intel Core 2CPU, 4400@ 2.00GHz (2CPUs)

-2038 MB RAM

-videókártya:

Intel(R) Q965/Q963 Express Chipset Family

Ha esetlegmás adat is kell, szóljatok! Szeretém tudni, hogy van-e vmi eély hogy futassam, ha igen hogy? Mert ha nincs esélyem, inkabb hagyom a francba.



2014. márc. 16. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
kell bár egy 8800 gt kártya, mert ami venne van az nem videokártya.
2014. márc. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
kb 8-10k forint.
2014. márc. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. márc. 22. 19:33
 4/5 anonim válasza:
Ez nagyon kevés szerintem. Minimum 2.5 ghz de inkább több, ennyi rammal pedig ajánlott a tömötített textúra csomag használata: [link]
2014. márc. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ezzel a procival megy, fellehet húzni gyári hűtővel 2.5 ghz-ra, nekem is ilyen volt, szorzózáras de azt hiszem egy biosfrissités megadta a lökést neki, már tudtam huzni, belementem és mikor rajta van a 200mhz részen, akkor csak írjad a numpadrol be hogy 250.

És ha találsz, vegyél egy hd 5670et mellé, az már dx 11.es is.

2014. márc. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!