Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol tudnék panaszt tenni a...

Hol tudnék panaszt tenni a vezető ovónőre?

Figyelt kérdés
Nem biztos hogy jó helyre írom a kérdésem . Úgy érzem rámszállt a vezető ovónőnk , nem létező dolgokat talál ki a gyerekemmel kapcsolatban , nem tudok vele értelmesen beszélni ... Hol tudnék panaszt tenni ? Az önkormányzatnál elfogultak vele szembe , már próbáltuk többen is , hogy elkerüljön az intézményből , de nem sikerült .
2010. jan. 18. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia,hol van ez?Falun vagy városban?

Általában falun a polgálmester a felettes,városban pedig az Oktatási Irodában lehet panaszt tenni!


Pontosan miért szállt rátok,ha megkérdezhetem?

Szia

2010. jan. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A szülői munkaközösség tagja vagyok és megírtuk a szabályzatunkat ezt át kéne beszélni az ovónőkkel , de mindig kibúvót keres , a legújabb szöveg az hogy nekik ehhez semmi közük , nekünk meg az ő szabályzatukhoz nincs közünk . De ez csak egy a sok közül .
2010. jan. 18. 20:50
 3/4 A kérdező kommentje:
Falun vagyunk , a polgármester nem segít , nem foglalkozik eléggé a problémánkal . Lehet , hogy kukacoskodó szülő vagyok , de az én gyerekem fog még 3 évig idejárni és én az ő érdekeit képviselem .
2010. jan. 18. 20:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Aha,igazából nem értem a problémát,de te tudod biztos mi a konkrét gond!


Amúgy nagy szegénységi bizonyítvány,ha egy pedagógus a szülővel való konfliktus után a gyereken tölti ki a mérgét!Oktatási Irodához menj el,ami a megyeszékhely polgármesteri hivatalában van!Ott segítenek!


Remélem segítettem!Szia

2010. jan. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!