Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Válaljunk babát? Csajok!...

Válaljunk babát? Csajok! Viszonylag biztos az egzisztenciánk a párommal, ö rendör, én vezetö beoban vagyok. Nem is rossz a fizunk.

Figyelt kérdés
babát szeretnénk, de a hitel csak juniusban jár le. segitséget kapnánk, ,mindenki drukkol nekünk. szerintetek bele vágjunk? juniusban lesz 1 éves a munkaviszonyom. várjak addig? vagy az semi biztos hogy addig összejön. a páromban látok egy kis kételyt, szerintetek majd elmulik hamár a kezében lesz a babánk, vagy ha megtudjuk hogy utban van?
2011. jan. 9. 11:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha megtudja hogy babátok lesz,valószinü már akkor örülni fog.Azért jó neki is tudni arról,hogy abbahagyod a gygyit.Szerintem nyogodtan vágjatok bele,de csak az egy éves munkaviszony után.

A kezdés nehéáz,százezrekbe kerül mindent beszerezni.Azután csak pelenka kell.Utána megint nehéz iskola,ovi stb.

Nyugi,sokkal felkészületlenebb háztartásba is születtek már babák.

2011. jan. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
csak egy év munkaviszony után jár gyed? vagy mennyi idö?
2011. jan. 9. 11:21
 3/13 anonim ***** válasza:

a szülést megelőző év átlagbérét nézik, ha jól tudom. ha 2011-ben szülsz, akkor megnézik, hogy 2010-ben volt-e 180 bérezett napos. Ha nem volt, de a szülést megelőző 180 napban volt béred, akkor annak az átlagát nézik. [link]

szerintem szuper helyzetben vagytok, vájatok bele.

2011. jan. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

napos=napod

vájatok=vágjatok

bocs:)

2011. jan. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok?
2011. jan. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

én 23 a párom 33


végül is neki 100% os a meloja, az soha meg nem szünik... nekem 135 ezres a fizum. gondolom a gyedem se lesz nagyon rossz. vesziteni nem lehet, nem? szülök, nagyszülök segitenek.

és lehet h mire összejön már rég letelt a hitel is.

2011. jan. 9. 13:10
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem vágjatok bele.
2011. jan. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Twilight1980 ***** válasza:
77%

Én erre inkább nem válaszolok..:(:(:(Most akarsz gyereket,vagy nem?!Ha igen,kit érdekel mennyit keresel...Ha nem ,akkor meg úgyis abortuszra költöd a nagyrészét...Ne a jövedelem határozza már meg hogy jöjjön-e a gyerek,vagy ne..Tipikus olyan szülő lehetsz majd,aki tetőtől talpig el fogja kényeztetni a gyerekét..és mit mondasz majd neki??Csak azért lettél "most",mert anyunak akkor 135 ezres fizuja volt...Egyébként,ha becsúsztál volna,akkor elvetetlek..:D:DIstenem...Minek az ilyennek a gyerek?????:O:O:Szerintem gondolkozz még vagy 50 évig...:(:(:(

3 gyerekes 31 éves anyuka......(akinek 11 évvel ezelőtt nem volt 135 ezres fizuja,és mégis szült)

2011. jan. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
36%
Már rég rossz,ha nem érzed magadban,hogy vágysz arra a picire.Ez nem egy közvélemény kutatáson múlik,hogy akarsz-e gyereket,vagy sem....SZERINTEM MÉG NEM VALÓ NEKED GYEREK..VEGYÉL INKÁBB EGY KUTYÁT,AZT "ELALTATHATOD",MAJD HA RÁJÖSSZ MÁR NEM LESZ KEDVED HOZZÁ...
2011. jan. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
sajnálom, ha bárkit megbántottam. nem magamban érzem a kérdéseket, hanem inkább a páromban, fél hogy mindent meg tudunk e adni a gyereknek. minden vágyam egy gyerek, éheznék, fáznék, szenvednék érte, csak Ö boldog legyen.
2011. jan. 10. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!