Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ötleteket szeretnék, mit...

Ötleteket szeretnék, mit vegyek 2 éves kisfiam szülinapjára?

Figyelt kérdés
Imádja a munkagépeket,tűzoltókat,vonatot. Gondoltam legora,amiből mondjuk lehet építeni valamelyiket,meg ilyen elektromos kisvasútra,de őszintén szólva nem tudom,hogy ez mennyire lenne nyerő.
2014. szept. 11. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi fa vonat sínt vettünk,különböző kiegészítő elemekkel.Alagút,híd,elektromos mozdony,stb.Folyamatosan lehet bővíteni,mindig örül az újabb kiegészítőnek.Thomas és barátai mozdonyok.A fa szetthez Thomas elektromos mozdonyt nehéz beszerezni!De a műanyag sínhez millió féle van.Mielőtt vásárolsz,ha így döntesz járj utána a lehetőségeknek.A fiam imádja,minden nap játszik azóta vele.
2014. szept. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A 26 hónapos fiam mostanában kezdett legózni, neki is vannak autós lego szereti őket.

Ill neki a F.P imaginextes autóia nyerők, fiam extra dobálozós, de azoknak az autóknak meg sem kottyan. Aztán nagyon bejött még a böngészős könyv, és a chuggington vonat pálya.

2014. szept. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A lagohoz még nagyon kicsi. Duplot legfeljebb.

Nekem ugyan lányom van, de nálunk az orvosi táska volt a legmenőbb a második szülinapra. Ezen kívül bábok, nyeles fakirakósok, vagy nézz szét a fakopáncsban, biztos csomó jó ötletet találsz. Unokaöcsém a parkolóházával játszott ilyen korában állandóan. Vagy ami még időszerű lehet, egy futóbicikli.

2014. szept. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Fa vonatot ajánlanám én is, hamár van akkor valami kiegészítő pl soromó, alagút mindenképpen kell.

Szerintem még nem kell olyan mozdony ami elektromos, ilyenkor még szeretik tologatni, persze attól még jó és vehetsz, csak szeritnem úgyis inkább maga tolja majd a síneken. Lehet olyat is venni mozdonyt, vagont amibe embert is lehet ültetni. Brio márkából van nagyon jó. Fa vonatszettből tökéletes a tescos is. IKEÁSSal vigyázz mert nem minden fa vonatszetthez illeszkedik pl ikea tesco nehézkesen passzol. Tesco, einchhorn tökéletes. Vagonból meg a beleülős Brio.

[link]

én használtan vettem.....

Lego duplo is jó választás, van tűzoltó autó ami szirénázik is, meg rendőr autó is, markoló. Szóval vegyél duplóból munkagépet fából meg síneket és vonatot. Örülni fog nagyon.

2014. szept. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek,így már van miből válogatni :) legoból nem a kicsire gondoltam,a duploval meg már fél éve el van,csak kevés van belőle,úgyhogy az egyik ajándék biztosan egy jó nagy doboz legó lesz. Van favonatunk is,de ez szerintem nem olyan,amit pályára lehet rakni,különböző formák vannak hozzá,amiket egy-egy rúdra kell csúsztatni. Gyurma szerintetek korai lenne?
2014. szept. 11. 22:27
 6/8 anonim ***** válasza:

szia, elolvastam az eddigi válaszokat - az én fiam is most lesz két éves.

Nemrég kapott duplos vonatszettet (a kisebbik fajtát, nem a komolyabbat),imádja-szerintem ebben a korban még nem kell nagyobb, van autós szettje is, a tankolós-ezekből már lehet építeni, tologatni bőven.

Szereti a nagy kerekű traktort, ami kb.40 cm-s összességében. Most kedvencei a matsboxok.

Imád gyurmázni, minden nap elővesszük kb. 5-10 percre, kukacot már ő is tud sodorni, kéri hogy csináljuk cicát, kutyát, csigát, almafát...

előttem a lista amit gondoltam névnap-szülinap-karácsonyra (mert megtámadott a család a kérdésekkel)

playmobil traktoros, playmobil utasszállitos, játszósátor alagúttal, kisebb terepasztalos autópálya féle, könyvek (Boribon cicája, Játszunk utazóst, matricás füzet, Bartos Erika verseskönyvei), babaszínház bérlet+kísérő, mágneses rajztábla, diavetítőn gondolkodtam,de talán majd jövőre.

Remélem tudtam segíteni.

2014. szept. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gyurma nem korai, ha biztos, hogy nem eszi meg. Ha megeszi, akor csinálj filléres só-liszt-gyurmát. Ki is lehet sütni vagy szárítani, akár ajándékba is adhatjátok, ha van valakinek valamije a családban.
2014. szept. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

2 évesem az ilyen és ehhez hasonló parkolóházakért,autópályákért volt megőrülve:

[link]


Nmetudom anyagilag mennyire fér bele de én ezzel szemeztem sokáig de sajna az anyagi keretbe nem igazán fért bele:

https://www.youtube.com/watch?v=AwmzmbzdVq4

2014. szept. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!