Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6 éves kisfiam szülinapjára...

6 éves kisfiam szülinapjára gyerekzsúrt szeretnék rendezni. Kaphatnék ötleteket?

Figyelt kérdés
A család csak külön külön fog jönni, apa pedig külföldön fog dolgozni. Ezért arra gondoltam,hogy mégis jó legyen, meghívom pár ovis csoporttársát.Nem nagy rongyrázást akarok, csak egy emlékezetes délutánt.Szendvicsre gondoltam meg a torta. Mivel foglaljak le néhány kissrácot egész délután?
2010. jan. 11. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Legyenek kis nyomozók.:-) Hagyj nekik nyomokat,itt ott egy kisebb feladványt amit közösen kell megoldani,ahhoz h rábukkanjanak az újabb nyomra,és a végén meglelik a kincset,a tortát :-)
2010. jan. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

èn sültkrumplit ajánlok pizzával a gyerekek imádni fognak érte.

AZtán legyen torta mindenképpen.

De szerintem a gyerekek felfogják találni magukat. De pl az unokaöcsém kedvence a Dzsenga játék, ö is 6 éves.

2010. jan. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lángos-evő verseny?

Fel vannak lógatva a lángosok egy hosszú cérnára,két vége kikötve.A gyerekek alá állnak,és minél hamarabb meg kell enni,úgy,hogy kézzel nem ér hozzá nyúlni.Persze minden lángos tejfölös. :-D Mi imádtuk gyerekkorunkban.

2010. jan. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ezek nagyon jók,köszönöm! Költsek mintás, mesehősös eldobható tányérra, vagy az a gyerekeket nem is érdekli annyira?
2010. jan. 11. 19:07
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A mesefigurás tányér belefér sztem bőven, nekem még 19 éves fejjel is vidító :) Mesefigurás tányér, szalvéta jöhet. Plusz műanyag poharak, amire mindeki rárajzolhatja az ovis jelét, így biztos nem keverik össze!

Vegyetek elő társasokat, játékokat, feltalálják ám hamar magukat a kicsik :)

2010. jan. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És szerintem mindig legyen egy tartalék ötleted,ha valami nem úgy sül el,és beütne az unalom...bár remélhetőleg erre kicsi az esély.
2010. jan. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm a segítséget.Remélem a családunk hiányát feledteti ez a zsúr, amit nektek is köszönhetek. Ha túl leszünk rajta kiemelem a kérdést és leírom mi volt!
2010. jan. 12. 05:52
 8/8 Bohóclány válasza:
Ha ötlet kell :) [link]
2013. jan. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!