Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor érdemes (a csemete hány...

Mikor érdemes (a csemete hány éves/hetes/hónapos korában) a bölcsődébe bejelenteni a gyereket?

Figyelt kérdés
Most 2 hetes a kislányom, de mindenféle rémtörténeteket lehet hallani a túljelentkezésről. Valaki tudna bölcsődét ajánlani a XI. kerületben vagy Budaörsön?
2010. jan. 19. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Minnél előbb irasd be mert túljelentkezés van!Én pécsi vagyok de már mikor terhes voltam akkor be kellett iratni különben nem lett volna helye...
2010. jan. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gödöllői vagyok, itt kb egy évvel a tervezett beszoktatás előtt szokták beíratni a babákat.
2010. jan. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8 hónaposan írattam be,én is meglepődtem de az egyik bölcsibe már várólistára került!
2010. jan. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 5 hónaposan irattam fel várólistára, hogy két évesen tudjon menni. Tudott :)
2010. jan. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy én is pécsi vagyok, mint az első válaszoló. Tőle kérdezném, melyik bölcsibe jár a picid?
2010. jan. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi a IX.ker.be lakunk és 3 hónapos volt a fiam,amikor jelentkeztünk,hogy 2 éves korára legyen hely.Aztán szóltunk,hogy előbb hoznánk,mint 2 éves és ma kezdtük a bölcsit,jövő héten lesz 20 hónapos.
2010. jan. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam a XI. kerületben lévő Szemünk Fénye bölcsibe jár,nekem nagyon tetszik.

5 hónaposan írattam be,de szerintem minél előbb,annál jobb!

2010. jan. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!