Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1 hete kezdtük el a beszoktatá...

1 hete kezdtük el a beszoktatást a bölcsődébe, viszont mára beteg lett a kisfiam, pontosabban "csak" folyik az orra és néha tüsszent, más baj nincs. Vigyem holnap bölcsibe, hogy folytatni tudja a beszoktatást, vagy maradjak vele itthon?

Figyelt kérdés
Annyi köhögős, orrfolyós pici van ott, "csak" a lázasakat, vagy a fertőző gyerekeket nem viszik be. Tudom, hogy ez normális folyamat, várható volt, hogy lesz orrfolyás már az elején is, csak nem tudom mivel teszek neki jót, ha viszem, vagy ha itthon marad. (Egyszer már szept-ben is elkezdtük a beszoktatást, csak egy adminisztrációs hiba miatt abba kellett hagyni és most kezdtük újra múlt hétfőn, ezért félek, hogy az marad meg majd benne, hogy bölcsibe hol megyünk-hol nem.Ugyanakkor viszont féltem is, hogy elkap még vmi kis nyavaját)
2011. okt. 9. 13:15
 1/1 anonim ***** válasza:
A fiam már a második nap elkapta, azt mondták nyugodtan vihetem, mert ilyenkor minden gyereknek folyik az orra. Egyébként ahogy néztem, nem volt tünetmentes gyerek. A lényeg, hogy lázasan ne vidd.
2011. okt. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!