Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha első osztályos gyermeked...

Ha első osztályos gyermeked azt mesélné, hogy külön kellett menni egy nénihez aki azt mondta segít neki megtanulni figyelni mit éreznél?

Figyelt kérdés

Örülnél, hogy bár nem tudtál róla, de fejlesztik gyermekedet?

Egyébként nagyon kedvesnek jellemezte a valószínűleg fejlesztőpedagógus hölgyet.


2014. szept. 17. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül jelent ez rosszat, az még jó is, ha van erre lehetőség és odafigyelnek rá. Azért rákérdeznék a tanító néninél, hogy mi is volt ez pontosan, mert egy kisgyerek nem biztos, hogy a teljes, pontos sztorit adja elő otthon.
2014. szept. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Örülnék, h normális iskolába került a gyerek.
2014. szept. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Engem eléggé zavarna az, hogy az iskolában ezt a szülő háta mögött csinálják, és semmiféle tájékoztatást nem adnak erről a dologról, ahogyan magáról a szakemberről sem. Biztosan bemennék és utánaérdeklődnék, egyébként örülnék neki, hogy van ilyen.
2014. szept. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Várjál csak... Ja nem értem a kérdést úgy látszik csak én vagyok hülye :D
2014. szept. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát mindenképpen rákérdeznék a suliban...
2014. szept. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Örülnék, de természetesen rákérdeznék.
2014. szept. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon örülnék, hogy rendesen foglalkoznak vele, és nem örülnék, hogy a gyerektől tudtam meg. Van telefon, van üzenőfüzet satöbbi.
2014. szept. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!