Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Dackorszak vagy nem szeret...

Dackorszak vagy nem szeret amiért munka miatt keveset lát?

Figyelt kérdés
21hónapos a lànyom. Egy hónapja elkezdtem dolgozni, ö elkezdte a bölcsit. Nagyon könnyen beszokott, nem volt semmi probléma, nincs siràs, szeret odajàrni. Sokat van az apjàval. Ha délelöttös vagyok akkor én vagyok vele délutàn. Ha délutànos vagyok akkor az apja. Nagyon ellenséges lett velem a lànyom. Ha megprobàlom felöltöutetni visitva veri magàt a földhöz, az apjànak szo nélkül türi. Ugyanez van a fürdésnél, mesenézésnél, stb... Haragudna amiért "elhagytam"? Vagy ez màr dackorszak? Nagyon elvagyok keseredve :(

2014. szept. 23. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Dackorszak,meg lehet kicsit büntet is,nyugi lesz ez még rosszabb is,legyél következetes,a dackorszak kemény dió.
2014. szept. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Biztosan van köze a kettőnek egymáshoz...
2014. szept. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!