Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Születésnapra milyen ajándékot...

Születésnapra milyen ajándékot kapjon egy 9 éves lány és egy 7 éves fiú?

Figyelt kérdés
a kislány telefont szeretne, én vennék is neki, de a szülei azt mondták hogy 5.-es koráig nem kaphat telefont. A kisfiút pedig hiába kérdezgettem, hogy mit szeretne mindig azt mondta hogy neki mind1... Szerintetek mivel kellene őket meglepni ? Még arra gondoltam hogy ha nem tudok nekik mit venni akkor, elvinném őket vidámparkba, mert azt régen is nagyon szerették... de szerintem a bélapátfalvi már elég uncsi nekik, mert mindig oda mentek eddig (az van a közelben). Hol vannak még vidámparkok ?

2014. szept. 24. 15:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Lánynak: ha szeret kézműveskedni-> gyöngyfűzőkészlet,

karkötő készlet: (pl: [link]

ceruzakészlet, festékkészlet, zsírkrétakészlet

ha szeret zenét hallgatni/filmet nézni-> MP3 lejátszó, fülhallgató, CD, DVD

ha szeret sportolni: roller, görkorcsolya, labda, hulla hopp karika

játékok: playmobil, (pl lovas) Lego, társas

ruha: póló pl a kedvenc állatával, mesefigurájával,

pulcsi, sapka, sál, kesztyű télre,

nadrág (pl farmer)

Fiú: Lego, harcos/állatos playmobil, bőr focilabda, gördeszka, görkorcsolya, roller, foci mez, társas

Remélem tudtam segíteni, sok sikert :)

2014. szept. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
kislány : nyaklánc,zárható valami , napló , kisfiú : auto
2015. febr. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!