Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen ajándékot lehetne adni...

Milyen ajándékot lehetne adni 18. születésnapra?

Figyelt kérdés
Egyik osztálytársnőm most fogja tartani a 18. szülinapi buliját, és engem is meghívott. Szoktunk az osztályban beszélgetni, de sulin kívül még facebookon sem igazán. alapvetően kreatív szoktam lenni ajándékválasztásnál, de rájöttem, hogy alig tudok róla valamit... Ilyen tipikus 18. szülinapos ajándékokat, valaki tudna javasolni? (vibrátort leszámítva...)

2012. dec. 5. 15:36
 1/4 anonim válasza:

Dohányzik? Vegyél neki Djarumot( nagyon drága kb.1500-2000Ft, ez nagyon finom, ízesített cigaretta)


Hord ékszert? Csinálj/Vegyél neki valami hozzá illő karkötőt, nyakláncot, fülbevalót (ehhez jó, ha figyelembe veszed azt is, milyen színű ruhákba jár) - ugyanez a helyzet a táskával vagy retikül vagy hogy a nyavajába hívják


Esetleg parfűm?! Bár azzal az a gond, hogy nem biztos, hogy bejön majd neki az illat


Piát nem érdemes venni, mert a buli az buli, mások szerintem gondoskodnak róla


Desszert? Úgy értem bonbon vagy akár valami kis torta vagy süti?


Hirtelen ennyi jutott eszembe... Sok sikert és jó szórakozást! :)


L/nem sokára én is 18 :D

2012. dec. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Még egy eszembe jutott:

Bögre? Névre szóló vagy szülinapos? vagy egyéb? :D

2012. dec. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezek jók,max annyi ha cigizik egy zippot is vehetsz neki.
2012. dec. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 zala459 válasza:
xDD
2012. dec. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!