Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Halozsak meddig? SOS

Halozsak meddig? SOS

Figyelt kérdés
Sziasztok!Kisfiam 4 éves és éjszaka állandóan kitakarózik, a szobaban kicsit hüv9s van, egyenlőre nem tudom fűteni, a kérdésem, hálózsákot ilyenkor még lehet hasznáni?azazbtalálok a méretében, vagy ekkora gyereknek nem fog tetszeni, ha akár én varrok is? amugy egybepizsamája van, polár, alatta hosszuujju pamut polo, de a kis takaro elkene, orankent nem kelhetek , h betakarjam...koszi az otleteket!
2014. szept. 25. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Melege van szegénynek! Hosszú ujjú pulcsi, polárpizsama és hálózsák? Ennyi cuccban az erkényen is aludhatna, nem fázna meg! :)
2014. szept. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én 3 éves lányom is azt használ éjszaka. Amikor megpróbáltuk a takaróval, éjszaka felkelt, hogy fázik és kiabált, hogy takarjuk be(másik szobába alszunk).Így maradtunk a zsáknál, neki még nincs baja vele, szereti. Én most a Brendonba vettem 116-ost 8000-ért. Nem olcsó mondjuk. De van egy oldal, ahol találtam sokkal olcsóbban is : babzsakuniverzum.hupont.hu
2014. szept. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ebben mi az SOS? :)


kérdezd meg a lányodtól! 4 éves nagylány, csak el tudja műár dönteni, hogy felveszi-e! én hiába írom, hogy az enyém nem, ha a tiednek meg tetszene....


mondjuk enyém már egybe pizsit se vesz fel rég...


ha varrsz, akkor csináld meg úgy, hogy a lábát ki tudja dugni. nekem gyerekkoromban olyat varrt a nagymamám, úgy néztem ki benne mint egy pingvin, de imádtam :D

2014. szept. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább sok a cucc. :)

De a lényeg, én anno összevarrtam egy kis gyerektakarót, raktam a vállához két pántot és csókpuszi.

2014. szept. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Koszönöm szépen a válaszokat! :)

Megpróbálok varrni neki takaróból, mi nem Magyarországon vagyunk, de köszönöm a tippket.

Azért SOS, mert két hétig voltam vele otthon , meert beteg volt, kapott antibiotikumot, szépen helyrejött, most hétfőtől ment megint oviba, és tegnap est megint jött a zöld takony(elnézést) az orrából, azt hittem megőrülök, és próbálok mindent kizarni amitől beteg lehet... itt a legkissebb orrfolyásnal hívjnak , h ne vigyem a gyereket! éjszaka (mert mellettem alszik, átsurran mellém éjszaka) érzem, h hideg a kis keze, nem kap hőgutát, ez biztos. Köszönöm a válaszokat, kicsit okosabb lettem, ment mindenkinek a zöld kéz!!!

2014. szept. 25. 15:29
 6/8 anonim ***** válasza:
úristen, ez rengeteg cucc, miért öltözteted ennyire agyon?
2014. szept. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lányom nyáron múlt 4 éves. De tavaly télen még zsákoltam. Este takaró, éjjel pedig bezsákoltuk. Mostanra már takarózik, nagyjából.

Mi is brendonban vettünk nagy zsákot, ő tavaly télen 111 cm körül volt, a 122-es zsák pont jó volt.

Ha ahhoz szoktattad, hogy így be van öltözetve akkor ezt már megszokta. Egyébként egiyk ismerősünk meg 5 évesen is zsákolt:)

2014. szept. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4,5 éves a fiam és még hálózsákban alszik. Szereti nagyon de szerintem ez gyerekfüggő. Ismeri a fiad a hálózsákot, használt már? Mert sztem akkor nem lesz gond. Ha viszont most akarod először ráadni akkor lehet kényelmetlennek fogja érezni.
2014. szept. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!