Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ajándékötlet 2,5 éves kisfiúna...

Ajándékötlet 2,5 éves kisfiúnak? Nagyon szereti a kirakókat, autókat, gyurmát, mesekönyveket. Milyen ajándékot ajánlanátok karácsonyra? (Szeretnék előre gondolkodni)

Figyelt kérdés

2014. szept. 29. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Boríték. Azzal nem lehet mellélőni, hogy nem tetszik, nem jó, mást akartak. Vesznek amit akarnak. Én már nagyon sokszor megjártam ajándékozással gyereknek.
2014. szept. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gyurmából különféle kinyomók vannak, tudod mikor beleteszed és lenyomod a kart elől meg lehet állítani milyen forma nyomódjon ki. De jópofa még amihez van szem, száj ilyesmi és bele lehet szúrni és úgy egy fejet kaptok. Nekünk nincs olyanunk csak papírból és nagyon szereti a 2,5 évesem.

Fa vonatszett? Vagy valami kiegészítő hozzá?

Autónál valami autópálya? A wader-nek van ilyenje, hasonló mint a fa vonat, csak ez autóknak, össze lehet rakni darabokból a pályát, lehet emelkedő benne.

Mesekönyvből nálunk a Bogyó és Babóca a sláger.

Ugráló felfújható gumi lovacska is nagyon jó.

Futóbicikli?

Kirakókból is annyi féle van tuti találsz még olyat ami nincs :)

2014. szept. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A futóbicaját nagyon szereti.

Nálunk sztem ugráló póni lesz, autó garázs, lego, illetve játék láncfűrész+ barkács szett.

Könyvet is mindig kap, de most megakadtam, az APG -BogyóBabóca- Maszat már sok nekünk, de őt csak ez érdekli.

Egyébként én vmi szín és forma felismerő játékra is gondoltam.

2014. szept. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!