Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vékony harisnyát vagy vastagot...

Vékony harisnyát vagy vastagot adsz gyermekedre? Milyen nadrág a kényelmes nekik? Kb.2 év

Figyelt kérdés
2014. szept. 29. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Még semmilyet nem adtam rá, de nincs is itthon, csak vékony harisnyája.

Az én fiam általában melegítőben van, most, hogy újra jobb idő van, vékonyabbakat adok rá, de múlt héten vastag melegítőkben volt. Farmert, vászonnadrágot is szoktam, de inkább csak ha megyünk vhova, itthonra + a bölcsibe jobb a melegítő.

2014. szept. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3 éves a lányom,még nem volt rajta harisnya idén,de egyébként leggingset szoktam rá adni.Nem kényelmes neki a harisnya állandóan a lába közénél lecsúszik,húzkodja fel,zavarja,így marad a leggings.Praktikusabbnak is tartom oviba,bölcsibe.
2014. szept. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

22 hós lányom van.Még idén nem kapott harisnyát. Melegítő együttesben van legtöbbször ezt is szereti a leginkább! Ha megyünk valahova,akkor adok rá farmer nacit,vagy csini kisruhát.

Ilyen a melegítője:


[link]

2014. szept. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Semmilyet. Tök jó idő van.
2014. szept. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én mindegyiknél szerettem a harisnyát. Lakásban is, oviban is. Esetleg egy rövidgatyát vagy szoknyát adtam rájuk. Reggelente elég hűvös van, és kevésnek tűnik már a zokni-nadrág. Oviban leveszi a nadrágot, és egy rövidnacit vagy szoknyát kap. Télen is ugyanígy megy a pufinacival. Most, ha napközben mégis melegebb lesz, akkor nem adják rá az udvarra a nadrágot, hanem marad a rövidben/szoknyában. Van egy-két leggingsünk is, azt is szeretjük.
2014. szept. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az meg, hogy milyen nadrág a kényelmes, az nagyrészt az alkatától és az aktivitásától függ. Én szerettem a leggingst, ha hidegebb volt, harisnyát is adtam alá. Szeretem a melegítőt. A nagyobbik lánynak nem voltak jók a farmerok, mert mindig kicsusszant a "kőműves dekoltázs", mert jó popsis. A kisebbik lányom nyurga, neki minden jó. A fiúknak a melegítőt szerettem, ők mindig koszosak voltak. Egy biztos. Ha lejön a pelus, felejtsd el a kantárosokat. És a nadrágméret is hirtelen megugrik akkor, ha lejön a pelus.
2014. szept. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a vékony harisnya csúszkál, ha hűvösebb lesz inkább a legging.
2014. okt. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!