Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Baj lenne? Kislanyomnak mar...

Baj lenne? Kislanyomnak mar egy eve meg van duzzadva mindket fule mogott a nyirokcsomo.

Figyelt kérdés

Nyakan is vannak, de az orvos szerint nem kell vele foglalkozni, szokott ilyen lenni. Na de miert nem mulik?

Van mas is igy? Hoa mehetnek el vele?



2014. okt. 1. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha a gyerek orvos szarik rá,akkor én elvinném egy uh-ra magánba.

Ha 1 éve nem múlik,akkor az szerintem nem normális.

2014. okt. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is azt gondolom,hogy 1 év az nagyon hósszú idő,én nem vártam volna ennyit!Vinném valamerre kivizsgáltatni!
2014. okt. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A mi dokink is mondta,hogy ez nem probléma,csak azt kell figyelni,hogy ne legyenek nagyobbak,tehát ne nőjenek.

Lányomnak is van több mint egy éve,de pont a napokban is lett neki nézve,pár már kezd visszahúzódni...

Úgyhogy ne idegeskedj.

Üvd:5 éves lányka anyukája

2014. okt. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem akarok senkit sem ijesztgetni tényleg,de sok ember halt bele már úgy a rákba,hogy hónapokig állították az orvosok,hogy nincs baj!Amikor én csomót tapintottam a mellemben,mondhatták nekem,hogy az tuti nem daganat,de nem érdekelt,elmentem és megnézettem ultrahanggal.6000 Ft-om "bánta".Szerintem ennyit megér a nyugalom!
2014. okt. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azt megtudnatok irni ha ismertek olyan helyet, hogy hol lehet ilyet nezni ultraghangon maganban?

Koszonom szepen elore is!

2014. okt. 2. 07:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom melyik városban laksz,de ha googleba beírod,hogy ultrahag + városod akkor biztos ki fogja dobni.
2014. okt. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Bocsanat, Budapesten lakunk.

Koszonom szepen.

2014. okt. 2. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!