Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Minden nap adtok főzeléket a...

Minden nap adtok főzeléket a kicsiteknek? 1-2-3 évesnek? Nálatok a vacsi hideg?

Figyelt kérdés
Én azt adom,ami az ebéd volt

2014. okt. 2. 22:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

3 éves,de nem eszik minden nap főzeléket.Ma ebédre mondjuk pont tejfölös krumpli főzelék volt virslipörkölttel,a vacsi vajas piritós egy pohár tea és egy alma.

A vacsi mikor mi van amikor hideg van amikor a meleg ebéd maradéka,de ez a ritkább.

De olyan is van mint szerdán,hogy tükörtojást ettünk csemegeuborkával mert azt kívántuk.Én nem szoktam az ilyenekből problémát csinálni :)

2014. okt. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mármint ebédre ettünk tojást :)
2014. okt. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem minden nap esznek főzeléket. Ma pl borsóleves és rizseshus volt ebédre. Már régóta nem főzök külön. Vacsi általában kenyér és felvágott.


A gyerekek 6, 3, 16 hónaposak

2014. okt. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

1-2-3 évesnek nem kell mindennap főzeléket ennie. Nyugodtan ehetik azt, ami az ebéd volt. Az én 3 évesen ovis, tehát az oviban ebédel, nincs minden nap főzelék.

Vacsora általában hideg, vagy virsli, tejbedara, tojás, mint egy átlag vacsi.

2014. okt. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
8-9 hónapos koruk óta azt ették, amit a család többi tagja.
2014. okt. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Másfél éves a kisfiam. Mivel mindent eszik már, és nagyszerű étvágya van, én nagyon változatosan főzök. Tehát naponta változik az ebéd: húsos, köretes étel, tésztaféle, természetesen főzelék is van a héten, minden nap van leves, mert a fiam levesimádó. Szval nem kap minden nap főzeléket, mert nincs minden nap. A vacsora általában hideg, de néha tejbegrízt, bundáskenyeret adok Neki. És nagyon ritkán az is előfordul, hogy este főzök, akkor azt vacsorázik.
2014. okt. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Akkor oké,egy oldalon olvastam, h minden nap kell adni főzeléket l,de a fiam nem nagyon szereti a főzeléket.leves minden nap van,az zöldség
2014. okt. 2. 22:28
 8/11 anonim ***** válasza:
zoldseget meg gyumolcsot kell kapnia monden nap, meg kiegyensulyozott aranyban hust. de pl ha rakott kelt keszitesz, az van olyan tokeletes, mint egy fozelek, mert minden megvan benne egy etkezesre, ami kell... ez a fozelek dolog egy teves definicio a valtozatos etkeztetesre
2014. okt. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nincs minden nap főzelék, de zöldség igen. Ha krumpli, husi ebéd van, akkor mellé csinálok valamilyen zöldséges köretet és ebédre mindig van zöldséges leves. Nem nagyon szeretik a főzelékeket, ezért többnyire levesben kapják meg azokat, amiket főzeléknek nem szeretnek. Én kevés vízben főzöm meg őket, legtöbbször krémlevesnek, így sokkal több zöldséget "bevisznek" a levessel, talán néha többet is, mintha főzelékként készítettem volna el.
2014. okt. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Másfél évesemnek külön főzök és azt is eszi amit magunknak csinálok. Délre kitalálok neki valamit, főzelék, tésztás ételek, rántotta, virsli, vagy az előző napi vacsi. Vacsira meg azt eszi amit magunknak főzök, én vacsorára főzök mert én napközben nem igénylem a meleg ételt, a férjem pedig jobban szereti ha frissen főzök estére.
2014. okt. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!