Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van lehetőség M. o. -n ingyene...

Van lehetőség M. o. -n ingyenes fülplasztikára?

Figyelt kérdés
Az óvodás lányomat mindig csúfolják a fülei miatt, annyira eláll a füle, hogy hiába van leengedve a haja, kilógnak a fülei. Van-e lehetőség ingyenes, tb által támogatott fülműtétre?
2014. okt. 4. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor támogatja a tb, ha egészségügyi problémát okoz neki :(
2014. okt. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Medvi ***** válasza:
Borzasztó ezt hallani, hogy már az oviban is ennyire gonoszak a gyerekek. Az én kislányomnak is eláll a füle, már 7 éves de még soha senki nem csúfolta, persze tudom, hogy ami késik nem múlik. Már gondolkodtam rajta, hogy megcsináltatjuk, meg is kérdeztem egy sebészorvost de ő azt mondta, hogy 8-10 éves kor előtt nem ajánlja. Egyébként úgy tudom, hogy gyerekeknél megcsinálják tb alapon, mert később súlyos önértékelési zavarokhoz is vezethet ez a probléma. A rendelőintézetben, ahova tartoztok, nézz utána, hogy van-e plasztikai sebész, jelentkezz be hozzá és beszéld meg vele, hogy mit javasol. Sima gyermeksebésszel is megbeszélheted, biztos tud javasolni valamit.
2014. okt. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Azért én tennék fel néhány kérdést az óvónéniknek...
2014. okt. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!