Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 éves lányom szörnyen...

2,5 éves lányom szörnyen hisztis. Mindent próbáltam már, de semmi sem használ. Ha nem vettem róla tudomást, akkor nemhogy lenyugodott volna, hanem teljesen belemerült és hányásig fajult a dolog. Engedni nem akarok, a szép szó sem használ. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Próbáld meg az átölelős módszert.Ha hisztizik,hátulról öleld át-jó ha ilyenkor le tudsz vele ülni-,ne teremts vele szemkontaktust,és ne beszélgess vele,csak tartsd.Így nem azt a figyelmet/egyebet kapja meg amit akar,de mégsem kell a hányásig ordítania.Nálunk sokszor bevált.
2010. jan. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kedve válaszoló:

Ez a módszer szerinted 1,5hónapos kislányomnál is jó lehet.

És ha boltba hisztizik és nem tudok leülni vele4 akkor mit csináljak?

Köszi és bocsánat a kérdezőtől!

19 hónapos kislány anyukája

Ja és mi nem hányunk csak ordítunk és hisztizünk.

2010. jan. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

Első vagyok.

Én a boltban még mindig a bevásárlókocsiba ültetem a lányokat-lassan 4 évesek-,így nincs hiszti.De ők megszokták,h nem veszünk semmi olyant,amit anya nem akar:),szerencsére nyugodtan lehet velük vásárolni.Boltban nemigen tudsz mást csinálni,mint eltereled a figyelmét (nálunk nagyon bejön az "Ott a Hisztimanó!" felkiáltás miközben össze-vissza mutatok,h ott a sapkája csücske,most szaladt amarra,ilyenkor elkezdik keresni.:)/felkapod,és délcegen kivonulsz vele/hagyod egy darabig,hátha megunja,ez általában azonnali jótanácsokat vált ki a többi vásárlóból.

2010. jan. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Köszönöm kedves válaszolónak.:)

És bocsánat még1szer a kedves kérdezőtől!!!!

2010. jan. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló! Köszi a választ, ezt is ki fogom próbálni! Majd beszámolok a sikerről vagy sikertelenségről.
2010. jan. 25. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!