Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4-5 éves kislányotok mivel...

4-5 éves kislányotok mivel játszik szívesen? Karácsonyra esetleg valami ajándékon gondolkodtok már?

Figyelt kérdés
2014. okt. 6. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
2014. okt. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Világítós sellő barbit kért,én értelmetlennek tartom (sokkal szebb,normálisabb barbik is vannak) de ez a szíve vágya,megkapja.Emellett kap gyurmát,mozaik kirakót,kártyát,két puzzlet,és egy 3db-os filly póni szettet.
2014. okt. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsi első,nem szoktam naponta felnézni az oldalra....A világítós sellő barbit,a hétvégén megkapta a névnapjára,volt nagy boldogság ,nem tudom meddig fog tartani..,Azért is kérdezném,mert szeretnék külföldi oldalról rendelni,mert ott jóval olcsóbb,viszont elég soká ér ide,igy lassan meg kellene rendelni.
2014. okt. 6. 15:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Könyveket, társasjátékot biztosan veszek.
2014. okt. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
társast veszek neki ,az biztos .
2014. okt. 7. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a fogyóeszköznek számító filcek, gyurmák, színes papírok mindig jól jönnek. Nagyon le tudják kötni a foglalkoztató füzetek, ezek 3 éves korosztálytól már kaphatóak, azt biztosan kap. Meg valami társast esetleg legot.
2014. okt. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak az építőjátékok a kedvencei, nemrég kapott legot, olyat ami különböző kockákat és lapokat tartalmaz, sokféleképp variálható, azzal nagyon sokat játszik. A másik kedvenc a geomag mágneses építő készlet. Szereti a kreatív foglalkoztató dolgokat is, pl. vasalható gyöngyöt. Bejön még a zuzu hörcsög, kirakók-puzzle-k, ez például nagyon ötletes fajta: [link]
2014. okt. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!