Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 eves kisfiam imadja a...

2 eves kisfiam imadja a ceklat, tomenytelen mennyisegben meg tud belole enni, emiatt gyakran cekla szinu a szeklete/pisije. Lehet baja tole?

Figyelt kérdés
Vagy nyugodtan adjam neki tovabbra is,nem lesz baja?
2014. okt. 6. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
a cekla vastartalma elég magas és én úgy tudom a túlzott vasbevitel nem jo. másrészről a növényi vasból kevesebb szivodik fel, gondolom főzve is eszi, nem hinném hogy meg tud enni belőle annYit higy artson. én is lilát kakilok, akkor is ha csak egy mareknyit eszek :) azert erdemes lenne rakerdezni a gyerekorvosnal is, ha arra jartok.
2014. okt. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Örülj neki, a vasat csak tablettában lehet túladagolni, növényből nem.
2014. okt. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha olyan színű a kakija!A cékla az egyik legegészségesebb dolog, nyugodtan adj neki, ha kívánja!
2014. okt. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem szeretnék hülyeséget mondani, de a biztonság kedvéért kérdezd meg a gyerekorvost. Anno azt olvastam hogy a cékla rendkívül egészséges, de módjával, állítólag nagyon méregtelenítő hatású. Ami persze jó, de azt is írták hogy nem szabad túlzásba vinni.
2014. okt. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de áruld el légyszíves hogyan készíted el.

Az én kisfiam elég sápadt, fehérbőrű, és néha egy kicsit vashiányos. A céklát próbáltam már főve kicsit édesebben, vagy ecetesebben, vagy köménymagosabban, de nem igazán kedveli, egy-két falatot eszik. Nyersen almával összereszelve is próbáltam, fahéjjal, mézzel ízesítve, de az sem szerette meg. Te hogyan csinálod, hogy ennyire imádja?

2014. okt. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!