Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Adtok 3-3,5 évesre reggel...

Adtok 3-3,5 évesre reggel vékony nadrág alá harisnyát ha 9-10 fok körül van és gyalog vagy busszal mentek oviba?

Figyelt kérdés
2014. okt. 7. 07:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%

nem

bélelt naci van rajta

utálom a harisnyát a gyereken

2014. okt. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez engs érdekel,most kezdjük az ovit és vacilálok rajta.
2014. okt. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Nem
2014. okt. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%

Kislány, és harisnyát csak szoknyához, ruhához veszünk fel, nadrág alá nem. Az oviban meleg van, érkezéskor le kéne venni. A nagyon vékony nadrágokat már nem adom rá, pl.nyári vászonnadrágot, vékony pamut sztreccsnadrágot már nem.

Ha nadrágba megy, most már olyat adok rá, ami azért önmagában is meleg, de még nem túl vastag téli.

2014. okt. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
igen adok...en szeretem retegesen oltoztetni es oviban is örülnek neki...reggel harisnya, naci...oviban benn szoknya harisnya, ha kimennek vissza a naci...lányom melegitoben szeret oviba menni, az meg bolyhos belül ugyan, de sztem elfér alatta a harisnya.
2014. okt. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Én is adok, harisnya + naci, az oviban nadrág le, és egy szoknyát kap. Kinti játékhoz, pedig a harisnyára felhúznak egy szabadidő nadrágot.
2014. okt. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%
Nem adok. Nekem is melegem lenne harisnya+nadrágban, szerintem neki is. Igaz, már nem nagyon vékony nadrágban járnak, hanem közepesen vastagban.
2014. okt. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%

Ha már most 9-10 fokban adnék rá harisnyát mit adnék télen a mínusz 9-10 fokban??

Szóval vastagabb nadrágot hord még!

2014. okt. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
télen sok mínuszban én spec. overállt adok rá...vagy pufi nacit...azért nálunk 22 fok,oviban 25 fok az állandó hő,ehhez képest egy hirtelen 10-15 fok visszaesés ahogy kimegyünk szerintem kicsit sok..
2014. okt. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi a sok választ. Végül egy vékony farmert adtam rá és az alá reggel egy leggingset. Délután már persze nem adtam a nadrág alá. Nekem is kislányom van és tavasszal sokat volt felfázva így kissé tanácstalan vagyok mennyire öltöztessem be most. :)
2014. okt. 8. 09:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!