Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovis járvány? Mi lehet ez?

Ovis járvány? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
A gyerekem 3,5 éves. Tegnap szóltak az oviban hogy menjek érte, mert hány. Láza volt és azóta is van 38,7-39 a lázcsillapítók ellenère. Másra nem panaszkodik, hányt néhányszor szehény a làba mellkasa fáj gondolom a láztól. Borzalmasan nyűgös fáradt és bágyadt.kapott antibiotikumot is. De a doki nem mondta konkrétam mi lehet ez....

2014. okt. 7. 09:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk az oviban most a hányás hasmenés van, és a calicii, de az előbbi jár tartós lázzal, vele szemben a calicii ugye 1-1,5 nap lefolyású, aznap van láz. A mi esetünkben, ha éppen belemegyünk, akkor "csak" hasmenéssel megússzuk, de a doki mindig szól, hogy hányásra is számítsunk. Mielőbbi javulást!
2014. okt. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

5 éves a fiam.Ma hívtak 14.45-kor,hogy menjek érte,mert hányt

az ovi mellett lakunk,gyorsan hazaszaladtunk átöltözni,mert koszos volt a ruhája,és mentünk a dokihoz

kapott injekciót,mert sajnos hétszer hányt még mire hazaértünk,meg a dokihoz értünk

augusztusban is volt neki ilyen

láza nincs,mondjuk az injekcióban volt algopiryn

kicsit az orra is folyik,meg a torka fáj

antibiotikumot nem kapott

2014. okt. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Már megvan hogy mi ez kéz-láb-száj betegség bár a doki száj köröm fertőzést mondott de az állítólag emberre ritkàn terjed. életemben nem hallottam, de ez a gyerekbetegséget már én is benyeltem. szakad szèt a torkom. a gyerek szàja tele van hólyagokkal. remélem a bőre nem lesz tele vele. félek hogy a kicsi is elkapta. vele a himlővel is kórházban voltunk....
2014. okt. 9. 09:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Te jó ég... HOGY kerül az oviba egy ilyen betegség?? Melyik megyében éltek?


Mielőbbi javulást, de szerintem lehet, be kellene menni vele a kórházba, akárhogy is érzi magát, nem elég a "hol jól, hol nem jól", vagy esetleg a kisebbet kicsit elkülöníteni.

2014. okt. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!