Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem múlik a gyomorrontás...

Miért nem múlik a gyomorrontás egy hét után?

Figyelt kérdés
A fiam már egy hete naponta egyszer hány, és megy a hasa. Néha fájlaltatja a hasát is. Voltunk dokihoz o nem adott semmit. Lehet, hogy ez enyi sokáig elhúzódik?
2014. okt. 7. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:

A gyomorrontás 1-2 nap alatt át szokott menni.

Én inkább fertőzésnek gondolnám, amit leírsz.

És ha már több, mint 3-4 napja tart, mint ahogy írod is, hogy már 1 hete tart, akkor egy bakteriális fertőzést sem tartanék kizártnak.

Vidd el orvoshoz és vizsgálják ki. Csináljanak hasi ultrahangot, legyen vérvétel és ha lehet, akkor székletvizsgálat. Ezekből ugyanis mindjárt kiderülne, hogy mi a gond.

Amúgy diétáztatod, probiotikumot kap?

Mert ha nem diétáztatod és probiotikumot sem kap, akkor meg lehet sima vírusos fertőzés, és sérült a bélflórája és azért húzódik el ennyire.

Amúgy mostanában volt hányásos-hasmenéses járvány, én arra tippelnék.

Nálunk is enyhébb gyulladást okozott gyomor és béltájékon a kisfiamnak. Csak neki piszkosul fájt mellette a hasa.

2014. okt. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk (Győr-Moson-Sopron) éppen tombol egy hányással és hasmenéssel járó vírus. Nem lehet, hogy valami hasonló okból tart egy hete a betegség? Szerintem egy gyomorrontás nem okozhat egy hétig ilyen tüneteket!

2014. okt. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!