Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mandulagyulladást diagnosztizá...

Mandulagyulladást diagnosztizált az orvos, tegnap délután óta magas láza, többszöri lázcsillapítás volt a picinek. Kapott antibiotikumot, vasárnapra rendbe jön annyira, hogy szülinapi zsúrt tudjunk neki rendezni?

Figyelt kérdés
A meghívók már rég kimentek, erre készülünk hetek óta. :(
2014. okt. 8. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha megfelelő antibiotikumot kapott, és tényleg bakteriális mandulagyulladása van, akkor 5 nap alatt rendbe kell jöjjön az antibiotikumtól, sőt, 2-3 nap alatt jelentős javulásnak kell lennie (de persze be kell majd szedni az egész kúrát).
2014. okt. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon necces. Biztosan áttenném egy másik napra, magatok és a többi gyerek miatt is
2014. okt. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
lehet hogy 1 hétel eltolnám inkább ,a többi gyerek miatt is .
2014. okt. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
család mehet, biztos jobban lesz vasárnapra. de amíg antibiotikumot szed, addig gyerekek ne menjenek hozzátok, szülinapját máskor is lehet tartani, nem ér annyit, hogy megfertőzzön másokat
2014. okt. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fiamnál mandulagyulladás után menetrendszerűen jön a takony és köhögés is.Tehát párosul mellé egyikből a másikba és így mindíg kb 2 hét kell,hogy 100%-osan meggyógyuljon!

Viszont!

ha ez még sem következik be akkor is,általában egy gyerekzsúr az ugrálásból,rohangálásból áll sztem egy legyengült immunrendszernek nem biztos,hogy ez kellene!


Egy szó mint száz én eltolnám 1 héttel késsőbbre!!!

2014. okt. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is eltolnám, pont amiatt amit az előttem levők írtak.

Egyébként fiamnak egyszer a mandulagyulladása miatt 5 napig nem ment le a láza, lányomnak pedig 2 nap volt szóval nem lehet kiszámítani.

2014. okt. 9. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!