Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagyon meg vagyok ijedve! 2...

Nagyon meg vagyok ijedve! 2 évesemnek az állkapcsa fölött kis duzzanat van, ami kimozdítható. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Délután orvoshoz viszem, de addig is hátha tudja valaki, hogy mi lehet ez?
2014. okt. 9. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Esetleg zsírdaganat, vagy faggyúdaganat, de lehet más is. Nem kell megijedni, én úgy tudom, hogyha elmozdítható, akkor nem komoly baj. Nekem is volt ilyen csomóm, onnan gondolom, hogy ilyesmi lehet.
2014. okt. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Valószínű nyirokcsomó lesz!

Itt egy korább hasonló kérdésem:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

2014. okt. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyirokcsomó,ne ijedj meg nagyon,ez normális,nekem is ott volt vagy két hete,mert náthás voltam és akkor mindig beduzzad.
2014. okt. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A fiamnak a fején volt (lehet még van, már rég nem néztem) ilyen pici csomószerű. A doki azt mondta, hogy zsírcsomó lehet, de amíg mozdítható, nem gond.
2014. okt. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kislányomnak mikor iyen volt a fül alatt/mögött, és fájlalta is ha hozzáértünk, az nyirokcsomó-duzzanat volt, magától elmúlt pár nap alatt. Én is be voltam rosálva, ahogy kell.
2014. okt. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a válaszokat. Voltunk orvosnál, azt mondta, hogy csontkinövés. Ártalmatlan. Nagy kő esett le a szívemről. Azért volt fura, mert nem az állkapocs alatt volt, mint általában a mirigyek, hanem fölötte. Mindenkinek jó egészséget!
2014. okt. 15. 20:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Csontkinövés???

Na ezzel én még tuti futnék egy kört valami másik dokihoz!

2014. okt. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!