Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 gyermeknek ajándékötlet? Jó...

4 gyermeknek ajándékötlet? Jó így, vagy még vegyek nekik is játékot?

Figyelt kérdés

Karácsonyra...

1 éves fiú: fiú tanuló kutyus, pár nadrág, felső

3 éves lány: lány tanuló kutya, pár nadrág

7 és 8 éves lány: olyan 30 ezer ft értékben ruha kettejüknek. Nekik vegyek még valamit? Mit?


2014. okt. 9. 20:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szerintem értékben így is nagyon sok már, nincs szükség rá, hogy még többet vegyél.

Hogy minőségre is jó-e, azt nem tudhatjuk, mert nem ismerjük őket.

2014. okt. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én saját tapasztalatom szerint gyerekkoromban nem szerettem ruhát kapni, jobban örültem a játéknak. De ez én vagyok, nem tudom, ők mennyire szeretnek öltözködni.

Nekem nagy csalódás lett volna annó, ha csak ruhát kaptam volna, mert az amúgy is szükséges.

2014. okt. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Úgy gondolod, sok? Apukától külön kapnak, apa családjától szintén, plusz apumtól, nővéremtől.

Minőségre csak jó ruhát veszek nekik, mindig ugyanazokat a márkákat, mert a kínai cuccoktól a két nagylány viszket.

2014. okt. 9. 20:38
 4/15 A kérdező kommentje:
Ez igaz. De milyen játékot lehetne nekik?
2014. okt. 9. 20:40
 5/15 anonim ***** válasza:
A ruhát úgyis megveszed, az nem jó ajándék ekkora gyerekeknek. A játéknak biztos, hogy jobban örülnének. Nem az a fontos, hogy mennyit költesz rájuk, hanem hogy örüljenek neki! Vegyél valami jó társasjátékot a lányoknak, amivel közösen tudnak játszani!
2014. okt. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A társas jó ötlet. Köszönöm!
2014. okt. 9. 20:44
 7/15 anonim válasza:
Ha másoktól is ennyi mindent kapnak, akkor szerintem úgy is valakitől játékot. Egyébként ha van pénzetek rá nincs akadálya, hogy nekik is végy valami játékot :) Amúgy saját tapasztalatból én is mindig utáltam ruhát kapni, viszont most ismerek olyan gyerkőcöket is akik mindig annak örülnek a legjobban :)
2014. okt. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Januártól gyűjtök rá. Új házba költöztünk, új suli, új ovi. Szeretném ha az első karácsony itt emlékezetes lenne.

Imádnak öltözni, és a 8 évesem 135cm, egy év alatt 20cm-t nőtt. Mindig panaszkodik, hogy valahogy nem érzi jól magát. Levágattuk a haját, kapna új ruhatárat. Talán így el tudná magát fogadni.

2014. okt. 9. 20:51
 9/15 anonim ***** válasza:
Ruhát adni karácsonyra ekkora gyerekeknek. Hát szerintem baromi rossz ötlet. Egy kamasz tud örülni egy kölünleges darabna karácsonyra, de egy 7-8 éves még nem, a 3 és 1 évesről nem is beszélve.
2014. okt. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Meggyőztetek, akkor valami játék lesz.
2014. okt. 9. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!