Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Segitenetek orrdugulas kerdesben?

Segitenetek orrdugulas kerdesben?

Figyelt kérdés

Gyakori orrdugulasa, horkolasa van a lanyomnak (4eves),hogy aludni sem lehet mellette.

Virusos torokgyulladasa volt most, ijjeszto ahogy alszik ugy horkol. Kohogni nem kohog csak tele van az orrjarata es semmi nem jon belole.Hasznalunk naponta gyakran tengervizes orrspayt, orrszivas, de nem hasznal. meg inhalalt is este kicsit. Ejjel megy a parasito sos vizzel.

Mit hasznalhatnank meg ami segithet?


2014. okt. 12. 21:51
 1/7 Puliszkas válasza:
Tudom,hogy sok lepontozás lesz ennek az eredménye,de...Mi is végigszenvedtük ezt többször is.Végigpróbáltunk mindent,ennek ellenére a gyerek rettenetesen nehezen aludt el,forgolódott másfél órán keresztül és természetesen sírdogált is,aztán ha végre elszenderedett,olyan csúnyán csinált,hogy azt hittem sokszor megfullad.Mi nehéz szívvel de két ilyen betegség után,felnőtt orrcseppet használtunk.Napi max. kétszer elalvás előtt.Azóta is ezt használjuk,nekünk bevált, a többivel csak kínoztuk a gyereket.Az orrszívás pillanatnyi könnyebülést hozott,de a tengervizes orrspray lepkefing.
2014. okt. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Koszi, en inkabb nem probalnam ki ,mert mindenre allergias. Meg aztan akkor egesz telen fujhatnam az orrcseppet. Hasznalunk azt is, de csak egy hetig.(most eppen hasznalunk).

Sajnos o tobbet beteg ilyen idoszakban mint nem.

De valosaggal sipol az orra ahogy probalja venni a levegot.

2014. okt. 12. 22:48
 3/7 anonim ***** válasza:
az orrspray jo.de orszivo porszivot hasznalj.keszithetsz kamillateat is es gozold meg az arcat.tedd egy talba a kamillateat meg jo meleg legyen hajoljon fele egy tegyel a fejere egy kendot.segit majd feloldani neki ami letapadt.
2014. okt. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolso valaszolo koszonom. Ezeket mind megcsinaljuk, nem jon semmi az orrabol orrszivas soran. Kamilla teaval is inhalalnuk, csak nagyon keveset birja, mindig kidugja a buksikat a torolkozo alol.
2014. okt. 12. 23:01
 5/7 anonim ***** válasza:

Amikor a kisfiam olyan náthás, hogy alig kap éjszaka levegőt, akkor én Fenistil cseppet adok neki. Az mérsékli az orr nyálkahártyáján a duzzanatot, így könnyebben kap levegőt. Testsúly kilógrammonként 1 cseppet kell adni belőle. Valamint ami még jó szokott lenni az a LUUF kenőcs. Éjszakára a hátát szoktam bekenni vele. Lefekvés előtt pedig egy alapos orrfújás, utána Nasivin mind a két orrába.

Ha kapja a Fenistilt, akkor nem is ébre fel éjjel.

2014. okt. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, és 4 éves lesz a kisfiam a hónap végén. Utolsó voltam.
2014. okt. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha kamillateás inhalálás után sem jön semmi orrszívózásnál akkor ott nem nátha az oka hanem megnagyobbodott orrmandula!menjete el FülOrrGégészetre,nézze meg szakember!Ráadásul a sok betegség,éjszakai horkolás,tátott száj is a nagy orrmandula jele(is).
2014. okt. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!