Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megvennéd a Lidl-ben csütörtök...

Megvennéd a Lidl-ben csütörtöktől kapható 3600 Ft-os hótaposót a gyerekednek, aki télen lesz 3 éves? Link csatolva.

Figyelt kérdés

Egyedüli téli cipőnek szánom, másodikat anyagi okokból nem tudok venni.

[link]


2014. okt. 13. 09:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én tavaly ott vettem hasonló hótaposót a fiamnak, olasz, tehát nem kínai, és nagyon jól bevált télre! Vettem mellé egy bőr bélelt csizmát is, de a Lidliset hordta többször!
2014. okt. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez tök jó, köszi, hogy felhívtad rá a figyelmemet! Azt hiszem, én is elmegyek a Lidl-be téli cipőt venni. :)


Válaszom tehát: Igen. :)

2014. okt. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is tervezem, hogy veszek egyet a kisfiamnak. Mindenképpen olyant szeretnénk mint ez, aminek gumis az orra.
2014. okt. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is kinéztem múlt héten, tök jó:)
2014. okt. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Óóóó...köszi a tippet,nagyon jó minőségnek tűnik!Én is veszek neki egyet!
2014. okt. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez lesz az egyedüli téli cipő, ha meg olyan tél lesz, mint tavaly, akkor hordja tovább a magas szárú bőrcipőjét.

Biztos az Aldiban is lesz ilyen akció - szerintetek melyik szokott jobb lenni?

2014. okt. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
igen megveném ,tavaly az iskolás fiam is onétt kapta a csizmáját.
2014. okt. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jobban megnézve: nem gáz, hogy megkötős?
2014. okt. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2. vagyok. A fűzőset, megkötőset nem venném meg a három évesemnek (az én lányom is három éves), de idősebbnek simán. Ahogy látom a képeket, van tépőzáras változat is, azt simán megveszem, ha lesz a méretében.
2014. okt. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jelentem, megvettem, kb 30-as méretig tépőzárasban árulják őket, naggggyon szépet vettünk, fehér-ezüst színkombó, gumi orr, szóval meg szerettem volna köszönni a tippet, mert magamtól nem néztem volna az akciót! Az Aldiban is jártunk, de ott lemaradtunk a méretéről.... Nem is bánom, a Lidis szebb :) Most már jöhet a tél, megvan minden! :)
2014. okt. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!