Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Pár hete gyerekeim folyamatosa...

Pár hete gyerekeim folyamatosan felkelnek éjszaka töbször is 3 és 5éves fiaim vannak! Miért? Jönnek át hozzánk az ágyba én már hulla fáradt vagyok nem tudok pihenni rosszabb mikor kicsi babák voltak!

Figyelt kérdés
2014. okt. 24. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Milyen a napirendetek?

Nem érzik magukat magányosnak? Mennyit vannak otthon a szülők? Van elég ölelés, szeretgetés?

Ágybavizelés véletlenül nincs még emellé? Egyéb stresszre utaló jel?

Néznek este tévét? És ha igen mit? Nem túl félelmetes?

Hány órát alszanak?

Mikor isznak utoljára este lefekvés előtt?

2014. okt. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Mostmár puszán megszokásról van szó szerintem, első alkalommal lehet,hogy megijedt valamelyikük valamitől,a másik követte most már megszokták.

Légy határozott és tereld őket vissza, nagyok ahhoz megértsék kinek hol van a helye. Éjjeli fényt használtok? Lányomnak teknőse van és nagyon szereti, bakapcsolja, ha éjjel megébredt és így nem fél.


(mi rosszat írt az első??)

2014. okt. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ovisok délután vannak itthon hát anya mindig mosogat... de azért játszunk egyutt! Éjjeli fény van nekik,nem néznek olyat a tv-be hát a napirend az ovi itthin játék furdés evés alvás! Visszaküldöm őket de éjszakai 3 alkalom már fáraszto amugy nem is bánnám de nagyon kicsi az ágyunk :)
2014. okt. 26. 07:31
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem pisil be a nagyobb a kicsi még pelusos
2014. okt. 26. 07:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Én úgy látom ez minden családban gond. Egyszerűen azért, mert egyedül érzik magukat, szoronganak, félnek aludni. Nekem 5 éves koráig aludt külön szobába a lányom (egybenyíló szobákról van szó), de abban a korban egyre több életkorral járó szorongás jött elő, és állandóan vitázni kellett, meg visszakísérni a szobájába. Mivel én nem birok vele egy ágyban pihenni, a kicsi gyerekszoba lett átmenetileg a háló, külön ágyban de mellette alszunk. Így megnyugszik (az éjjeli fény, meselemez stb. nem volt elég nyitott ajtó esetén se)és nincs állandó program ebből. Nem mondom, nagy kompromisszum, de biztos elmúlik, addig meg nyugodtabbak így az éjszakák és mindenki tud pihenni.
2014. okt. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bezárod az ajtót, ha hisztiznek, 1-1 frász. az éjszaka alvásra való.
2015. dec. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!