Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki segítsen, aki ért...

Valaki segítsen, aki ért hozzá, mi okozhatja ezt, folyamatosan fáj a fejem, nem akar szűnni egyre rosszabb lesz?

Figyelt kérdés
Folyamatosan fáj a fejem, jobb oldalt, stressz miatt kezdődött, de úgy érzem, amióta fáj paranoidabb vagyok, és csak még jobban stresszelek, és csak erősödik a fejfájás egyre jobban. Megnyugodni nem tudok, més most már csekély dolgoktól is kiborulok, nem tudok mérlegelni se. Aludni se tudok éjszaka, csak forgolódni. Úgy érzem elhalt az agyam egy része. Egyedül a hideg vizes fürdő segít valamelyest, de csak addig, amíg benne vagyok, ha kijövök folytatódik, ott ahol abbamaradt.
2013. júl. 17. 16:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Egy jó éjszaka kéne neked :) a pároddal. Zárójel, ha van. 21f
2013. júl. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvoshoz, kell egy kivizsgálás, persze lehet, hogy a folyamatos stresszelésedtől van, vagy migrén, magas vérnyomás, de talán egy pszichológushoz sem ártana elmenned. No és persze amíg a problémáidat nem oldod meg, addig a sok idegeskedés tüneteket okoz.
2013. júl. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekem is sűrűn fájt a fejem...aztán elkezdtem napi 3-4 l vizet inni és azóta nem fáj.
2013. júl. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Kedves Első!

Az sajnos kizárva, mert agyvérzést is kapnék annyira magas a stressztől a vérnyomásom.

2013. júl. 17. 17:48
 5/16 anonim ***** válasza:
Szemészeten voltál már?
2013. júl. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 dani900 ***** válasza:

Igazából miért is kérdezed amit tudsz?

Esetleg próbáld megoldani a stressz kiváltó okát, jobbat senki sem tud.

2013. júl. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
mánpedig a szexnél jobb stresszoldót senki sem fog feltalálni
2013. júl. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Eszel, iszol rendesen?

Éhes-szomjas embernek tud ám fájni a feje.

2013. júl. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen nem eszek rendszeresen. Lehet ez is az egyik ok.
2013. júl. 18. 15:20
 10/16 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Legalább annyit tegyél meg, hogy írsz magadról pár dolgot. Pl: fiu, lány, idős, fiatal, kismama, beteg, általában egészséges, normális, abnormális, kövér, sovány, elhagyott, párban élő stb. most mi húzzuk ki belőled, mitől vagy stresszes?

2013. júl. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!