Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Inhalátorba gyereknek milyen...

Inhalátorba gyereknek milyen folyadékot kell tenni?

Figyelt kérdés
Mit vegyek bele a gyógyszertárban?
2014. okt. 25. 20:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Attól függ mi baja van.Miért akarod inhaláltatni.
2014. okt. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 gelazso ***** válasza:
salvus
2014. okt. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha most arra a folyadékra gondolsz amivela agyógyszert higítod,akkor én sima sóoldatot javaslom.Mi is azt használjuk a kórházban.
2014. okt. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A kislányom köhög,folyik az orra.A doktornő felírt egy inhalálót,amit meg is vettünk,csak azt elfelejtettem megkérdezni,hogy mit kell bele tenni.Azt tudom,hogy valamilyen gyógyszertárban kapható folyadék.Az inhalálót futár hozta,nem én vettem át,nem tudtam megkérdezni.
2014. okt. 25. 20:25
 5/14 anonim ***** válasza:

Azzal nem vesztettél semmit, hogy nem te vetted át, hiszen a futár lehet, még azt sem tudja, mi van a csomagban!

.

"Kérdezze megy orvosát vagy gyógyszerészét?"

Úgye, hallotad már ezt a szlogent?

2014. okt. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen,csak holnap ügyeletes gyógyszertár lesz nem akartam ezzel húzni az időt,gondoltam egyszerűbb,ha egyből úgy megyek,hogy tudom a szer nevét.Mindegy,akkor holnap majd megkérdezem a gyógyszertárban.Azért merészeltem feltenni a kérdést,hátha van itt olyan anyuka,aki használt már ilyet és tud tanácsot adni....
2014. okt. 25. 20:43
 7/14 anonim ***** válasza:
Mi rendszeresen használunk inhalátort. Izotóniás sóoldatot kell venni bele.
2014. okt. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hálásan köszönöm!!!
2014. okt. 25. 20:53
 9/14 anonim ***** válasza:
:) Gyors gyógyulást!
2014. okt. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mi salvust használtunk, de a sóoldat is jó.
2014. okt. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!