Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nálatok szokás a gyereknek...

Nálatok szokás a gyereknek névnapra is tortát csinálni/csináltatni, vagy csak szülinapra kap?

Figyelt kérdés
2014. okt. 27. 07:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Csak szülinapra csinálunk tortát. Mi nem szoktunk név napot ünnepelni.
2014. okt. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Csak szülinapra szoktunk.
2014. okt. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A fiam még pici, nem volt még sem szülinapja, sem névnapja, de tortát szülinapra fog csak kapni. Névnapra majd inkább valami sütit, vagy kedvenc ételt és valami meglepetést. Nem feltétlenül ajándékot, inkább olyasmit, hogy elmegyünk valahova, ahova szeret. Decemberben van névnapja, mondjuk elmegyünk fürdőbe, csúszdaparkba, vagy korizni, ha már nagyobb, ilyesmik.
2014. okt. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Mi is csak szulinapra szoktunk :-)
2014. okt. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Èn is ugy gondolom csak szülinapra van torta, após és anyós ragaszkodik hozzá hogy névnapra is torta kell a gyereknek. Tavaly is hoztak névnapjára idén viszont szóltam hogy ne szoktassuk ehhez a gyereket, névnapra nem kell a torta, kb ugy néztek ràm mintha ufo lennèk :)

2014. okt. 27. 07:32
 6/17 anonim ***** válasza:
Mi ünnepeljük a névnapokat is, de torta akkor nincs. Az ajándék is kisebb értékű, mint szülinapnál.
2014. okt. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Mi ünnepeljük a névnapokat is. Ajándék is van, kisebb mint szülinapkor. Nálunk is szokás volt, az apai nagyszüleimnél mindig volt torta névnapkor is, otthon nem. Ez mondjuk nem az a téma, amin kötözködnék az anyósékkal. Miért ne lehetne a kedvenc sütijét megcsinálni mint tortát?
2014. okt. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nálunk is csak szülinapon van torta. Névnapon "csak" ajándék van.
2014. okt. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Néhányan félre értettek.. termèszetesen mi is ünnepeljük a gyerekek névnapjàt,ajándék is van..

Nem kötözködni akarok anyosékkal csak egyszerűen szerintem felesleges névnapra is a torta. Nem a kedvenc sütit süti meg torta formàban hanem tavaly is kb. olyan tortát csináltattak nèvnapra mint a szűlinapi torta, marcipánfigurával gyertyával a tetején...

2014. okt. 27. 08:03
 10/17 anonim ***** válasza:
Jó a gyertya tök fölösleges névnapkor. De most magával a tortával mi baj van, ha ez nekik fontos? Írtam, h nekem is volt minden évben névnapkor tortám, ez nekik fontos volt.
2014. okt. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!