Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor veszitek meg a téli...

Mikor veszitek meg a téli cipőt? Milyen fajtát vesztek?

Figyelt kérdés
2014. okt. 27. 10:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
én most megyek megvenni. hideg van reggel, kell már egy baki :)
2014. okt. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

En a hetvegen vettem meg a nagyobbik lanyomnak.


A kicsinek majd december kornyeken. Vagy elkezd jarni, vagy megvarjuk vele a februart, ha a szulinapjan kezdi el.

2014. okt. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Remélem csak januárban kerül rá sor :D

Idén januárban vettem a lányomnak Cortina tépőzáras bakancsot a Deichmannban és hordta talán 1 hétig. Épp ma próbáltattam fel rá és úgy tűnik még mindig jó a lábára.

Van egy divat csizmije is,amit hideg,de száraz időben adok rá,ha megyünk valahova. Addig is sportcipőben jár. :)

2014. okt. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
A héten tervezem megvenni a 4 évesemnek. Magasabb szárú bélelt csizmát fog kapni.
2014. okt. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Melyik üzletben veszitek? Köszönöm az eddigi válaszokat.
2014. okt. 27. 11:40
 6/19 A kérdező kommentje:
Nekem van egy 5 évesem és egy 1 évesem.Idáig D.D. Stepet vásároltunk,mert elég jól bírja a strapát,de iszonyú drága lett az elmúlt 2 évben.
2014. okt. 27. 11:42
 7/19 anonim ***** válasza:
69%
A napokban tervezek venni még egy téli bakancsot. Mindig Superfitet kap. Remélem a telet kihúzza ezzel a kettővel.
2014. okt. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%

Én a múlt héten vettem a Lidl-be akciósan magasszárú,tépőzáras,bélelt hótaposó csizmákat a fiaimnak(4,5 és 2 évesek)

3600 ft volt,szuper jó olasz minőség!

Addig míg nincs mínusz meg hó járnak a vastagtalpú átmeneti bakancsukba!

2014. okt. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
52%

A héten veszem meg a 2 évesemnek a téli bakancsot,meg egy csinibb csizmát.Mind a kettő D.D.Step,csak azt veszek neki,soha semmi mást.Nagyon meg vagyok vele elégedve!


[link]


Ezeket néztem ki neki!Bár nem innen rendelem,mert nálunk van bolt a közelben és ott azonnal meg tudom venni. :)

2014. okt. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is a LIDL-ben vettem a bélelt csizmát, mint az egyik előttem válaszoló.

Szerencsére a tavalyi is jó még rá, ez a 3.600 Ft-os meg jó lesz oviban kintre vagy hasonló. ár-érték arányban tényleg nagyon jónak tűnik.


Tavaly pl. SALUS téli cipőt is vettem, de akármit is mondanak, azok NEM bírják a lucskos, havas, nedves időt (impregnáló sprayvel lefújva sem...és nem is valami bélelt- szóval valami ilyesmi mellé mindenképpen kell egy abszolút vízálló, magasabb szárú hótaposós forma is nálunk)

2014. okt. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!