Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Székesfehérvári Kismamák, hol...

Székesfehérvári Kismamák, hol veszitek a kismamaruháitokat? Mióta a Lulu megszűnt sehol nem láttam normális kismamaruhákat, pedig ideje lenne a téli pocakos ruhatáramat lecserélni.17 hkm

Figyelt kérdés
2011. ápr. 22. 08:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Én még ugyan nem vagyok kismama (sajnos), de már nézelődtem. Én a Plázában a Shivában láttam nagyon aranyos nacit és felsőt is, nagyon jó áron. A C&A-ban is vannak nagyon szépek, viszont kevésbé olcsók. Boldog babavárást és jó vásárlást :)!
2011. ápr. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
turkálóban, pl falközben külön vannak pakolva a nadrágok, felsőt pedig szerintem bárhol találsz, mivel van ilyen divatos felső is, ami tunika igazából, de terhesen meg tök ideális. Ha boltot szeretnél, ahol újonnan vehetsz, úgy tudom a Távírdán a falközbe vezető kapu előtt még a skála felé van egy kismamabolt, mellette babaruha bolt.
2011. ápr. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ha kifejezetten kismama ruhát akarsz akkor Távirda u. tudom javasolni (bambino vagy bambini vagy ilyesmi a neve).

Én évek óta itt élek, és turiban még jól kinéző rám passzoló csinos kismama ruhát nem fogtam ki. Mondjuk 175 cm vagyok és 65 kiló de ez nem olyan extra méret szerintem.

A kínaikban 2 féle nagyon ronda farmert találtam csak.

A brendon erősen méret és fajta hiányos (farmerből 2 féle volt össz. most pár hete és kb. 2 méret volt belőle 36os meg 44-es ...) nem beszélve az áráról, így elmentem a távirdás boltba, ahol kb. 8 féle fari közül választhattam a méretemben 38-40 (válaszottam is egy tök csini egyenes szabásút, ámde fel is lehet gombolni térdnacinak) 7000 ft volt de ez jól kihasználható. Irtó csini felsők is vannak igazi pocis kialakításúak. 4-5 ezer ft.kb.

Nem mondom hogy ez hú de olcsó, de kell szerintem pár ilyen darab is ami VÉGIG kényelmes, nem lóg ki belőle itt ott a pocak ahogy nő, és nem sátorfazonú benne az ember lánya, hanem csini pocakos mami:)Meg amiben meg lehet jelenni.

De lehet csak én gondolom így :)

Sokan mondták hogy vegyek csak tréning nadrágot gumis derekút, meg tunika felsőket, de nekem valahogy azok nem kismami ruhák hanem olyan formátlanná tesznek.

2011. ápr. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!