Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kinek cumizott/cumizik extra...

Kinek cumizott/cumizik extra hosszú ideig a gyerkőce? és az 'extra hosszú" hány éves kort jelent?

Figyelt kérdés
2014. okt. 27. 20:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Párom öccse 6 éves koráig követelte a cumit este.. Mondjuk szerintem ebben az anyósom volt a hibás. Én 2 éves korában elvettem a fiamtól a cumit.
2014. okt. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Itt olvastam egyszer h vkinek a 6 evese meg mindig cumizik nem tudja elvenni tole.

En pl az ujjamat szivtam, arrol kb 9 evesen birtam lemondani, hugom szinten zenesz volt. De gondolom a rendes cumira gondoltal.

2014. okt. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az én lányom beleesik ebbe a kategóriába. 3,5 éves, esze ágában sincs letenni a cumit. Még jó, hogy csak itthon cumizik és csak akkor, ha fáradt és alváshoz kell neki. Oviba nem is visszük. Tesó most született, szerintem egyszerre fogják elhagyni. :-(
2014. okt. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
En iskolaskorig.
2014. okt. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
kb. 4 éves koromig
2014. okt. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A lányom 2 barátnője még cumizik alvásnál.6,5 évesek.Nővérem fiam 7 évesen szokott le róla.
2014. okt. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik kisfiam 3,5éves koráig cumizott - már kicsit engem zavart, pedig nem lógott a szájában, csak alvásnál kellett neki este, reggel köpte ki és oviba sem kellett délután. Aztán a Mikulásnak odarakta magától este és utána sosem kereste.

Ismerősöm lánya elsős korában még cumizott és harmadikig még vele aludt, a középső fia 5éves és még nagy cumis mindig.

2014. okt. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
3,5 éves lányom még cumizik,most kitalálta,hogy oda adja a Télapónak ha meg kap valamit amire már régóta vágyik.Nos,megvettem,majd meglátjuk tényleg oda adja-e a cumiját,de én nem hiszem :) meg már mondogatja,hogy ha elviszi a Télapó a cumit,majd bekapja az ujját.Mondjuk nekem csak alváshoz használja.
2014. okt. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó! Szerintem sem adja oda :-) Az enyém azt ígérte, hogy ha megszületik a tesója, nekiadja. Természetesen nem adta oda, mert a tesónak van, így nem kell neki több.
2014. okt. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8-as vagyok,kíváncsi leszek.Igazából nem is tudom mennyire van rá szüksége,mert van olyan,hogy kiesik a szájából,és nélküle alszik egész éjszaka.Mégis ragaszkodik hozzá,bár én ebből nem csinálok gondot,majd elhagyja akkor egyszer.Szerintem nem gáz ha csak alváshoz használják,nyilván egy 4-5 évesnek már elég fura ha napközben is a szájában lóg.Csecsemő kora óta azzal alszik,megvárom míg neki lesz ciki.Mondjuk én jól beetettem,hogy megy oviba,és egy ovis nagylány már nem cumizik,erre látom van olyan akinek napközben is a szájában van a cumi.Így már nem könnyű meggyőzni.
2014. okt. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!