Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a krampusz elviszi a cumit?

Figyelt kérdés
3,5 éves lesz a lányom és még mindig cumizik,sajnos... Nagyon ragaszkodik hozzá még az oviba is visszük! Már egy ideje mondogatom neki,nemsokára jön a Mikulás ő hoz ajándékot és a krampusz meg elviszi a cumijait,mert ő már nagykislány!
2014. okt. 28. 20:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
34%

Neeeem.


Ne büntessük a szokásai miatt, különösen ha azok érzelmi komfortot szolgálnak.


Mondjon le róla ő. Mondjuk ha kisgyerek születik a baráti körben, adjátok oda neki (lásd ő kisbaba, ez a kisbabáknak való). Ő kapjon valami nagylányosat.


De legyen az ő lemondása, ajándéka.

2014. okt. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%
krampusztól eleve félnek a gyerekek, hogy még a cumiját is ő viszi el, szerintem ez nagyon ijesztő lehet neki:) inkább mond azt, hogy jön a mikulás és a mikulás elviszi kisbabáknak akik most születnek, mert ő már nagy neki nem kell, míg a pici babáknak nincs még cumijuk és szükségük van rá.. :) így úgymond még büszke is lehet magára, hogy ilyen jószívű volt, hisz odaadta a piciknek a cumiját... (bölcsis gondozóként, mi így szoktattuk le a cumis gyermekeinket, hogy mindig elküldtük pici babáknak a cumikat :) )
2014. okt. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősömék megbeszélték a kislányukkal, hogy már nagylány, nem is kell a cumi, adja oda a Télapónak. Odaadta. Utána nem is kereste, de szerintem mindegy gyerek más és más.
2014. okt. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Egy probat meger aztan vagy bejon vagy nem. Maradando karosodast nem okozol vele neki. Probald meg. :-)
2014. okt. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
57%

3as, es ki kerdezte adtal-e a gyerekednek cumit vagy sem?

Ertelmileg nagyon szinten vagy mondhatom. Miert erezted azt h valaszolnod kellett erre a kerdesre??

2014. okt. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
57%
Ja es'meg a harmadik valaszolonak annyit h pirospont nektek, ulj le. :-)
2014. okt. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én anno az állatkertben a kismajomnak adtam oda...majd amikor tesóm született, követeltem a majmoktól a cumit, mert kell a tesómnak. :)

A krampusz szerintem se jó, nem kell növelni a félelmét. Inkább tegye az ablakba, hogy a mikulás elvigye a babáknak.

2014. okt. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy önzetlenül nem "adja oda" a pici babáknak,mert arra azt mondja,hogy még ő is pici... Én meg úgy vagyok vele,ha ilyen hazugsághoz folyamodok akkor inkább a krampusz legyen a hunyó! Azért vagyok most már annyira ellene,mert állandóan potyog ki a szájából és nyeli be a bacikat+az oviban még a gyerekek is megfogdozzák....
2014. okt. 28. 21:20
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam már 4 éves lesz, és nálunk a Télapó fogja elvinni a cumit a kisbabáknak, de helyette hoz egy játékot, amit ő fog előtte kiválasztani. Félek tőle, hogyan fogja viselni, hogy egyik nap még van, a másik nap már nincs, de ő is készül rá, mert többször mondja, hogy nem sokáig lehet már cumiznia. A nagyfiamnál ugyanígy csináltuk, és nála bevált ez a módszer. Másnap még kereste a cumit, hogy jó lenne bekapni, de aztán nagyon hamar elfelejtette.
2014. okt. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mond neki azt, hogy pl a Télapó/Jézuska elviszi a cumiját a pici babáknak, mert nekik szükségük van rá, viszont neki már nincs, mert ő már nagylány. Helyette viszont hoz neki a Télapó valami nagylányos ajándékot, amit akár ő is kiválaszthat.
2014. okt. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!