Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tudtok a neten valami olyan...

Tudtok a neten valami olyan oldalt ajánlani ahol "iskolaérettségi" tesztet tudok letölteni? Valamint leírnátok mit kell tudnia egy 6 éves gyereknek?

Figyelt kérdés
2014. nov. 3. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

itt sokmindent leírnak.

2014. nov. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Oviban nem mérték fel a gyerkőcöt, hogy iskolaérett-e? Nálunk volt ilyen felmérés, de én is szívesen fogadnék ilyen tesztet, ha tud valaki:)
2014. nov. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nálunk még nem volt, majd most lesznek. Ahogy olvasgatom az se olyan jó, ha még nem kezdte el váltani a fogát. A lányomnak még nem mozog egy foga sem (6 éves elmúlt), nem tudom ez mennyire probléma, valamint a beszédében a ragozással van kis problémája, elég sokat javítgatni kell még hogy helyesen beszéljen, valamint a R hangot nem tudja még kimondani. Az irányokat, névutókat tudja, de azért még elég sokszor téveszt.
2014. nov. 3. 21:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, a fogvaltast nekünk is mondtak, ha még nem kezdtek el kiesni a fogai az is egy jel hogy még nem érett. Valamint ha nem beszél szépen, akkor logopedushoz fogjak küldeni.
2014. nov. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! 2. válaszoló vagyok. Nálunk már volt év elején felmérés, logopédus is vizsgálta őket - az én kisfiamnak csak részleges pöszesége van, szintén az r hang a problémás. Őt nem fogják logopédushoz küldeni, mert kevés a hely, így nekem kell foglalkozni vele, mert élettanilag már nem növi ki a beszédhibákat. Foga kettő már kiesett, de ő ennek ellenére a kétséges kategóriában van, mert könnyen elterelhető a figyelme, így még egy független helyen is fel fogják mérni januárban.
2014. nov. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!