Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Honnan tudnék letölteni,...

Honnan tudnék letölteni, kinyomtatni feladatsorokat 3 évesnek? Kösd össze stb?

Figyelt kérdés
2014. febr. 20. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Csak jó tanács: 3 évessel ne csináltass feladatsorokat! Teljesen felesleges.
2014. febr. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Egyetértek! Gyógypedagógus.
2014. febr. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Én is! (már hogy gyógypedagógus)
2014. febr. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges lepontozni, majd rájössz, hogy semmi értelme. Mozogjon, játsszon, ugráljon egy 3 éves, ne feladat lapozzon. Aki lepontozott meg tudja mondani, hogy miért?
2014. febr. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

Így van,egy 3 évesnek nincs más feladata csak játszon,fusson,szaldjon,fára másszon stb stb!

Miért akar a mai világban minden szülő topmenedzsert nevelni gyermekéből????Aztán meg csodálkoznak,hogy a mai tizenévesek,depressziósak vagy agresszívek,drogoznak mert végre leereszthetnek és nem anyu apu mondja meg hogy mit csináljak....

2014. febr. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szia!

Ne feladatsorokat keress, hanem gyurmázzatok, fessetek, alkossatok vmit. Ha szeretnél színezőket letölteni: [link]

Beszélgessetek sokat, mindenről amit láttok. Pl. Én úgy tanítottam meg a színeket a kisfiamnak, hpgy amikor kocsival mentünk, mindig mondtuk milyen színű autó jön szembe. Ez csak egy példa, találj ki Te is vmi ötleteset, de mindenképp játékos formában. :-)

2014. febr. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem azt akartam ezzel elérni, hogy reggel 8tól délig csak feladatokat csinálunk. Szerintem napi eggyel nem lehet elrontani, hogy kösse össze v. épp keresse meg a párját stb. A gyerekem nem jár óvodába, muszáj itthon gyakoroltatni vele. Azért jól lehurrogtatok, de biztos nektek van igazatok.
2014. febr. 21. 13:08
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálunk az oviban nem feladatlapoznak kiscsoportban. Középsőben is csak keveset.

Ha párosítót, összekötőset, ellentétkeresőt, csoportbarendezést akarsz vele gyakoroltatni feltétlenül, ajánlom a Logico Primo-t: [link] ez hasonló, mégsem annyira direkt dolog.

2014. febr. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!