Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Létezik 2,5 évesen szeparációs...

Létezik 2,5 évesen szeparációs szorongás? Vagy mi van a fiammal?

Figyelt kérdés
kb 1 hete kezdődött hogy ha eltünökj a szeme elől pl:vécére megyek akkor üvölt hogy anyu anyu,hol van anyu? meg majd betöri a Wc ajtót csakhogy be tudjon jönni utánnam!nem tudok elmenni a boltba mert nem enged el,kiabál hogy anya ne menj el.... ha kell neki valami akkor azt csak az anyja csinálhatja,hozhatja,kapcsolhatja!szóval csak én vagyok neki!mindig is anyás volt de nem ennyire!!ha kimegyek a konyhába már üvölt hogy hol vagyok!2 percenként:anya hozz ezt anya kapcsolj ide stb.... ez normális vagy mi van a fiammal?
2014. nov. 7. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem betegség jutna erről eszembe csak szimplán az,hogy a gyerek megszokta, hogy ketten vagyunk egész nap, én altatom,etetem stb..

és ha eltűnök megijed hogy hova lett az aki mindig ott van mellette. Ennyi.

2014. nov. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de ilyet kb 1 évesen csinált!lehet csak én csinálok a bolhából elefántot csak nem szokott ilyet csinálni!
2014. nov. 7. 10:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem történt vele valami rossz mostanában? Valami hirtelen trauma, ami miatt nem érzi magát biztonságban, csak ha ott vagy?
2014. nov. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
[link] ezt találtam neked :)
2014. nov. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem semmi rossz nem történt vele!sajnos nem tudom mi lehet ez. :(
2014. nov. 7. 11:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom létezik, 2-3 éves kor között, de rövidebb ideig tart. Nálunk is volt, és a pár hónappal fiatalabb szomszéd kislánynál is. Kb. 1 hónap alatt lecsengett a dolog.
2014. nov. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyik barátnőm 2,5 éves lánya ugyanezt csinálja. Eőlőtte alig várta h vigye a nagyi, de egy ideje el se akar vele menni.

Viszont náluk történt az, hogy az anyjának el kellett orvoshoz mennie, addig a nagyival maradt. Egész végig az anyja után sírt és ez az eset óta viselkedik így.

Lehet, hogy mi észre se vesszük azokat a dolgokat, amit a kicsik traumaként élnek át. Valami lehet mégiscsak hatással volt rá, esetleg hallhatott valamit, amit mással beszéltél, ilyenek.

2014. nov. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!