Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves kortól érdemes...

Hány éves kortól érdemes görkorit venni a gyereknek?

Figyelt kérdés
2014. nov. 10. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
attól függ mennyire ügyes a gyermek :) egy ismerős kislány 5 éves korában már görkorizott, én emlékszem, hogy 6 évesen kaptam annak idején, de 2 sorosat :)
2014. nov. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem gyerek függő.Mi 4 éves korában vettünk a lányunknak,mert szeretett volna,de nem igazán ment neki.Olyat vettünk aminek állítható a kereke 1 sorosra,és úgy hogy egy elől,2 hátul.Nem is nagyon használtuk.Mst 6 éves 2 hónapja tanult meg görkorizni.De láttam már 3,5-4 éveseket is 1 sorossal korizni.
2014. nov. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :) Várok még!

Konkrétan egy 3 évesről van szó - 8 hónaposan már egyedül lépegetett, azóta is minden érdekli, ami mozgással kapcsolatos. 2-3 méter magasra egyedül mászik fára, kötélhintázik, futóbiciklivel hibátlanul manőverezik, tökéletesen egyensúlyoz. Mindene a mozgás.

2014. nov. 10. 13:31
 4/8 anonim ***** válasza:
lányom sem tud még pedig kapott egy görkorit ajándékban.igy pár évig hanyagoljuk a korizást
2014. nov. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A lányom kb 6 évesen kapott görkorit, hamar megtanult vele menni. A fiam 3,5 éves volt, mikor a Decathlonban felpróbálta az egysoros görkorit, és mindenképpen meg akarta vetetni. Gurulni nem tudott benne még úgy sem, hogy fogtam a kezét, a spárgázás viszonylag jól ment. :) Nem vettük meg. Talán majd 4,5-5 éves kora körül.
2014. nov. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem próbáljátok ki vele, simán lehet, hogy menne neki, ha ilyen ügyeske. (Ha pl. el tudtok menni a Decathlonba, ott direkt van erre hely, ahol próbálkozhatnak a gyerekek mindenféle sporteszközzel.)
2014. nov. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A fiam 2,5 éves volt, mikor előszőr jégkorizott. Igaz, még csak haladgatott a jégen, nem igazán tudta rendesen hajtani, de nagyon élvezte. Emiatt kapott a 3. szülinapjára görkorit. Eleinte csak a szobában használta bútortól bútorig. Aztán nagyon gyorsan belejött. Ez csak gyakorlás kérdése. De legfőképp az a lényeg, hogy tetszik-e neki a korizás.
2014. nov. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lanyom 4 evesen kapott egysorosat, nagyon ügyesen megtanult vele korizni.
2014. nov. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!