Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kinel mit fog hozni a Mikulas,...

Kinel mit fog hozni a Mikulas, illetve a Jezuska?

Figyelt kérdés
Keteves kisfiam van,de minden korosztaly erdekel
2014. nov. 11. 08:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Mikulás nálunk kizárólag csomagot hoz, max még ceruza, kifestő, gyurma, ilyesmik... Jézuska még nem tudom :)
2014. nov. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A Mikulás finom édességeket,mandarint, egy-két apróságot: hajcsat, kisautó, hajgumi stb.


A karácsonyi ajándékok még kérdésesek, de könyv, társasjáték mindenképpen lesz.

2014. nov. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mikulásra gyurmát (első még neki), autós könyvet, és mandarinkákat, mert imádja - egy szép csomagba majd összekötöm. Adventi naptárba a kis fa vonatához kiegészítőket: jelző táblák, kis sorompók és mivel imádja és nagyon ritkán kap, szerintem kb 2 naponta lesz neki falat csoki is idén benne! :)

Karácsont még nem tudom pontosan, de könyv biztosan lesz. Nézegetem a csúszkákat, szánkókat.

2 éves fiú az enyém is.

2014. nov. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

20 hónapos lesz addigra.

Mikulásra egy csomagot gondoltunk összeállítani, gyümölcs és finomságok: rudi, keksz.

Karácsonyra pedig egy MB vonatot kap.

2014. nov. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igaz az enyém már nagyobb, 6 éves lesz addigra. Ő a Mikulástól szintén édességet, gyümölcsöt, és egy kisebb autót kap. Karácsonyra távirányítós Matukát, Lego Chima templomot, társasjátékot és mesekönyvet kap.
2014. nov. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5 eves lanyom, eddig cseppet sem érdekelte a Lego, de most meg van örülve érte. Igy azt kap karácsonyra mindenkitől, Lego friends, Lego Disney, stb. Mikulasra altalaban édességet kap meg vmi kisebb játékot, idén ez is Lego lesz, valami kisebb dobozos.
2014. nov. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

3éves a kislányom.

A Mikulás csomagot, meg egy kis apróságot.

A Jézuska meg még kérdéses. Gyurma, pénztárgép, társas biztos.

2014. nov. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
3 éves kislányomnak a mikulás csomagot hoz valami olyant amihez plüss állat is van,mert nem rajong az édességért.+mandarint.a jézuska:pipi-popó babát-erre már nagyon régóta vágyik.gyurma készletet,állványos rajztáblát,ékszerdobozt tele kisnyakláncokkal,karkötőkkel,gsűrükkel,autóba új gyerekülést-ezt is ő kérte :)a régi eléggé oda van(asználtan kaptuk).társasjáték,mesekönyv
2014. nov. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Eddig minden évben "dőzs "volt a fa alatt.Mi karácsony mind 3 napján teszünk ajándékot a fa alá a gyerekeknek,mert mástól nem kapnak.Nincsenek nagyszülők.

Évek alatt tanultunk belőle,hogy a kevesebb néha tényleg több(a játékok sokszor az ágy alatt végezték)idén csak 1-1 társasjátékot kapnak és 1-1 legót.

2014. nov. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Szerintetek csoki helyett mi lehet a csomagban?

nem kaott meg csokit,en is mandarinra es mazsolara gondoltam..

igazabol karacsonyra en csak egy ajandekra gondoltam,mert van 3 nagyneni,meg a nagyszulok,nem szeretnem tulzasba vinni,igy is annyi jateka van,szerintetek ez igy helyes?

tudom ez fura kerdes,de feleslegesnek tartanam,mondjuk plussz egy könyvet venni,mikor annyi van.Szeretnem kicsit,ha rajönne,h azert nem habzsi-dözsi az elet,vagy nem is tudom,h fogalmazzam,mert egyik oldalrol a hirek alapjan sok gyerek alig vagy egyaltalan nem kap,masreszt viszont szeretnek neki szep gyerekkort.

most vehetnek neki pl nehany szaz ftert egy kisautot,de van vagy 40,mert a ferjem matchboxait megkapta,van vagy 10 bogyo es babocank,mert mindig kap vkitöl,az en regi plüssallataim is megvannak,szoval van jatek,szivem szerint a felet elvinnem a Mikulasgyarba,de nem akarok kiszurni a sajat gyerekemmel,hülye vok?

2014. nov. 12. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!